Prosím o radu s výběrem parfému.

Brach 12.9.19 08:11

@Jitka77 mně ke Cabaretu nepříjde podobný, snad jen tou suchostí, ale Cabaret zůstane suchý až do konce, kdežto Perles zesládne a hezky se rozloží. Cabaret jsem měla doma ve vzorečku a měla jsem z něj tak silnou migrénu jak z ničeho jiného…jen slyším Cabaret a už se mi to vrací :-D

deirdre 12.9.19 09:53

Chanel pre 18 ročnú slečnu

Prosím poraďte, ktorý Chanel vybrať pre 18 ročnú neter. Chanel preto, že mi to príde fajn darovať jej prvý Chanel k 18. :) Ale nie je to podmienka.
Uvažujem nad:

• Coco Mademoiselle
  • Chance
  • Chance Eau Fraîche

Poradíte ktorý? Prípadne niečo iné? Doteraz preferovala skôr ľahšie kvetinové vône. Je to krásna štíhla vysoká slečna, nie športovo založená, skôr elegantná. Ďakujem. :)

Biely kvet 12.9.19 10:46

@deirdre Ja by som mladej dáme darovala, ak chceš Chanel, radšej ľahšiu verziu. Buď Ľ Eau alebo Eau Premiére. :-)

mmaat 12.9.19 12:32

@Biely kvet Jaruško, já bych o Pětce ani žádné odnoži pro osmnáctiletou vůbec neuvažovala. Mně se z Pětky obracel žaludek ještě před pár lety a k odnožím jsem se propracovala taky až v době, kdy jsem měla něco načicháno…

Biely kvet 12.9.19 12:40

@mmaat Máš pravdu, ja som radila na základe toho, že @deirdre chce Chanel, ale iná značka by bola možno istejšia. :-) Je to celkovo ťažké radiť s výberom pre niekoho neznámeho.

Jitka77 12.9.19 12:56

@deirdre Jako relativně největší sázku na jistotu bych viděla Coco Mademoiselle EdP nebo Chanel 5 L'Eau, navíc obě jsou v klasickém hranatém flakonu, který je tak nějak „nejvíc Chanel“. Z těchto dvou je Coco Mademoiselle víc romantická, barevnější, energická, 5 L'Eau je spíš taková tichá elegance, vůně čistoty.

@mmaat @Biely kvet Mně se ten nápad líbí, i kdyby obdarovaná měla kolem flakonu nějakou dobu (klidně i pár let) tiše našlapovat… takové dveře do velkého světa stačí ukázat, dál už to bude na ní.

Vzít neteř do parfumerie a nechat ji, ať si vybere, vidím tedy taky jako řešení a jako krásné gesto zasvěcení do voňavých tajemství od někoho blízkého, i když v tom nebude ten moment překvapení :hug:

mmaat 12.9.19 13:38

@Biely kvet vím, že chce Chanel, ale nemusí to být přece zrovna No. 5… Je spoustu jiných, krásných Chanelů.
@deirdre Asi bych zkusila tu Coco Mademoiselle.

mimi 12.9.19 16:35

@deirdre
ak slecna preferovala lahsie kvetinove vone, o ktorych je zmienka v tvojom prispevku, tak z Chanelov chance eau tendre EDT.

Coco mademoiselle mi pride tazsia a sladsia, ale stale oblubena aj medzi mladsimi. Chance eau fraiche mozno tiez, alebo este Chance eau vive. Tie su lahsie.

Medojedka 12.9.19 17:10

@deirdre Chance Eau Tendre EdT ;-)

Yvraine 16.9.19 12:13

@deirdre
A co Chanel Gabrielle?
Osobně nejsem rozhodně nositelka, ani znalkyně Chanelu, ale co jsem tak jednotlivé Chanel parfémy očichávala, tak zrovna Gabrielle mi přišel takový „mile neškodný“ zvláště ve srovnání s klasickou 5. Hezká, květinová vůně, kterou si právě pro mladou dívčinu dokáži snadno představit.

MagnolieS 16.9.19 12:41

@deirdre Pokud Chanel a první pro tak mladou dívku, tak za mě určitě - mám to doma vyzkoušený ;-) Coco Mademoiselle EdT

danaada 16.9.19 15:56
@deirdre píše:
Prosím poraďte, ktorý Chanel vybrať pre 18 ročnú neter. Chanel preto, že mi to príde fajn darovať jej prvý Chanel k 18. :) Ale nie je to podmienka.
Uvažujem nad:
  • Coco Mademoiselle
  • Chance
  • Chance Eau Fraîche

Poradíte ktorý? Prípadne niečo iné? Doteraz preferovala skôr ľahšie kvetinové vône. Je to krásna štíhla vysoká slečna, nie športovo založená, skôr elegantná. Ďakujem. :)

Pokud bych mohla radit podle dcery, tak bych vybrala spíš Chance. A doporučila bych třeba i Christian Dior Addict Eau Fraiche, ta mi přijde k 18. narozeninám dle zadání taky vhodná.

mimi 16.9.19 16:00

alebo, ešte Miss Dior Blooming bouquet :rose:

Lakinaa 3.10.19 11:54

Paco Rabanne - invictus

mmaat 4.10.19 12:53

@Lakinaa pro osmnáctiletou neteř pánskou vůni, jejíž flakon připomíná urnu? :think: Velmi originální. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další »
Váš příspěvek