Prosím o radu s výběrem parfému.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 25 Další »
Alena_In 12.3.16 18:12

@aglaé
Díky, Leni, zítra ji vyzkouším, citrusovka se jí v teplých dnech bude líbit určitě. ;)

janejane 12.3.16 18:55

@Alena_In příjemná lehčí květinová je Quatre (Boucheron)

Merkur_CZ 15.3.16 17:44

Prosím o radu s výběrem vůní pro kamarádku. Požádala mě o koupi vzorků na vyzkoušení. O prázdninách se jí líbila moje Musc Gold od El Nabil, tak jsem jí ji koupila. Je to třicátnice, černé polodlouhé vlasy, ve znamení Berana. Dokonce jsem uhádla, ve kterém znamení je, nebylo to složité. „Beranice“ jako vyšitá. :) Je veselá, umí se bavit, má takový oheň v očích. Upřednostňuje lehčí vůně, nesmí být těžké, sladké.. Nějakou představu mám, ale nechám se inspirovat o zkušenějších. ;) Předem děkuji.

Al 16.3.16 09:17

Nesladké a lehčí mi z toho, co jsem zatím ozkoušela, připadají:

Rasasi Arba Wardat (CPO i EDP)
Qalb Al Muheet (EDP)
Pokud by chtěla nějakou pižmovku tak Anfas Al Musk (prodává se verze CPO i EDP)

Ale třeba poradí někdo zkušenější, já se naopak zaměřuji na ty hodně sladké a těžké :lol: .

Alena_In 23.3.16 15:57
@Dagmarr píše:
@Alena_In
Já tchyni (79) už cca 10 let kupuju Cerruti 1881. Jinou nechce a už pár let ji pro ni kupuji ve velkém i pro její kamarádky k narozeninám. Všechny jsou nadšené.
100ml stojí kolem 600,–Kč.

Díky za dobrou radu, Cerruti 1881 byla trefa do černého, tchyně je nadšená. :kytka:

@aglaé píše:
@Alena_In
Alenko, právě jsem kupovala jako dárek tuto toaletní vodu, nyní v březnu s věrnostní kartou společně s tělovým mlékem za cca 400,– Kč.Voní příjemně,držák to není, ale možná by tchýni potěšila.
http://www.yves-rocher.cz/…voda_verbena

Leni, Verbenu jsem vzala taky, v červnu má tchyně svátek, v tom období bude ideální, děkuji. :mavam:

Dagmarr 23.3.16 17:09

@Alena_In
To je fajn. Trefit se do vkusu tchýním (nebo i všeobecně starším a konzervativním dámám) není jednoduché.
Já zrovna zítra jednu tchýni taky vezu.

Poéma 23.3.16 17:50

@Dagmarr No to je fakt, já jsem pěkně rozmazlená starší tchýně. :lol: ;)

Dagmarr 23.3.16 18:30

@Poéma
:lol: Je docela zvláštní zjištění, že někdo s takovým přehledem o vůních je starší tchýně. Ale já být mladší matka, tak jsem určitě taky pár let tchýně.

Poéma 23.3.16 19:53
ajaalca 26.3.16 20:48

Poraďte prosím,nějakou nesladkou,nahořklou,kyselou,pokud možno držák,díky :roll:

mmaat 26.3.16 20:55

@ajaalca nějaká grepovka? Nádherná je Citrus shores od Arran Aromatics, tady ale asi není k sehnání. Nebo Hermés Pamplemousse Rose. Obě kyselé, nahořklé a svěží.
A máš moc trefný podpis :palec:

Hanka H 26.3.16 22:30

@ajaalca Moc se mi líbilo toto - Absolument Absinthe (Le Parfum d’Interdits) - pokud to bude v létě k mání, asi si to pořídím :mavam:

aglaé 29.3.16 18:44

@Alena_In
Myslím,že potěšíš.Jsi hodná snacha.

Jirka84 1.4.16 07:27

Zdravím dámy, prosím, potřebuji radu.
Přítelkyně bude mít narozeniny a chtěla by parfém. Není tak náročná jako já a když jsem se jí zeptal, jaký, tak prý citronový nebo květinový 8) A taky prý aby byl spíše na léto. No a vzhledem k tomu, že za 2 měsíce máme svatbu, tak si myslím, že by se měl hodit i na tuhle akci :) Díky moc za rady :kytka:

Jitka77 1.4.16 07:33

@Jirka84 Napadá mě Chanel Allure toaletní voda.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 25 Další »
Váš příspěvek