Pussy Riot

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Amy 17.08.12 20:39

Co na to říct, Rusko a Putin. Přesně jak to řekla jedna z nich, z téhle země dávno zmizela svoboda, pokud tam vůbec někdy byla :,(

ajrin 17.08.12 21:30

Rusko prostě zase jednou ukázalo svoji tvář..co dodat :evil: Je mi líto hlavně těch dětí, které teď budou možná 2 roky bez matek.

Daisy.zlouky 17.08.12 21:39

2 roky za výtržnost??? Všichni v tom vidí politiku, Putinbond to neunesl, ale kdo s tím pohne?? Já ten jeho ksicht nemůžu ani vidět :evil:, je to mocichtivěj dobytek :!

kubacis 17.08.12 21:42

Je to prostě jednim slovem HNUS. :evil: Víc to rozvádět snad ani nemá smysl, jak už napsala Amy: Prostě Rusko a Putin.

ajrin 17.08.12 22:15

A nejhorší je, že údajně více jak polovině Rusům je to jedno, popřípadě s tím souhlasí. Snad jen 6% podporuje Pussy Riot… ikdyž otázka jestli se tomuhle průzkumu dá vůbec věřit :nevim:

Ronna 17.08.12 22:58

Dva roky za nějakou písničku v kostele?
V dnešní době?

aangie 17.08.12 23:29

Je mi to taky jedno.

aangie 18.08.12 10:27

Jeden z názorů čtenářů Guardian:
" Pussy Riot dostaly polovinu trestu, jaký dostali Britové za to, že vytvořili internetové stránky, které parodovaly anglické nepokoje v ulicích loni v srpnu. Ti muži v Británii byli odsouzeni na ČTYŘI roky do vězení. Není pochyb, že kdyby někdo provedl něco podobného na oltáři ve Westminsterském opatství by vyvolal stejné rozhořčení a byl by potrestán ještě přísněji. Britský establishment nemůže kázat z morálních výšin. Státem podporovaná represe je tu stejně silná jako v Rusku či v Číně.

Podporuji právo lidí vyjadřovat své názory a pořádat politické protesty. Nemyslím si ale, že by mělo být lidem dovoleno znásilňovat druhé lidi anebo cynicky zneužívat pocitů druhých jako nástroj k vytváření publicity.

Informace v západních médiích o Pussy Riot byly velmi mlhavé a selektivní. Informace o tom, jak se Pussy Riot vysmívaly „plížení se a klanění“ ortodoxních křesťanů byly jasně vynechány.

Také jsme se nedověděli nic o historii Pussy Riot, historii vypočítavých provokativních akcí, záměrně vymyšlených tak, aby byly co nejurážlivější. Například uspořádala Pussy Riot nahou orgii s těhotnými ženami ve veřejném muzeu. Nebo si žena sundala kalhotky a masturbovala s mrtvolou kuřete v supermarketu. Při tomto nekrofilně bestiálním aktu měly ty ženy s sebou vlastní děti.

Museum a supermarket byly také natočeny a je to na internetu, pokud o tom někdo pochybuje.

Ty ženy věděly přesně, co v tom kostele dělají a jak to bude přijato. Věděly, že lidé budou hluboce zraněni, šokováni a budou zuřit. Stejně jako věděly, jak budou lidi reagovat na scény ženy, která si rve do vaginy mrtvé kuře v obchodě, kde byly přítomné děti."

barbucha 18.08.12 11:32

Pro méně informované dodávám, že Guardian je silně levicový deník, a názory čtenářů (i čtenáři samotní) jsou v tomto případě stejné, jaké by nepochybně vyjádřili i naši odběratelé Rudého Práva ;)

Osobně pokládám Putinovo jednání za zvlášť zavrženíhodné - v situaci, kdy i mimino v té nezapadlejší gubernii ví, že má velkou podporu církve (jak jí dosáhl, je diskutabilní), tudíž mu stačí kývnutí malíčkem (a ani to ne, v té atmosféře strachu), aby byl každý narušitel co nejpřísněji potrestán. A ejhle - mocný báťuška se vyslovuje pro mírné následky! To by jeden blil. Laskavý despota? :poblion:
Ale myslím, že mu už moc, a zvlášť mladých, lidí na tu pracně budovanou image neskočí… i kdyby přepral sto tygrů najednou, hovado histriónský.

Na druhou stranu, zmíněné kozy jsou evidentně ochotné metat kozelce, jen aby si jich někdo všimnul… o čemž svědčí i jejich název (z kterýho se mi chce blít neméně).
A tak mlčení a nepotrestání by bylo největší pohanou ;)

Ovšem dám-li na jednu stranu vah Putina, a na druhou ty důry… propadají se tyto váhy na Putinově straně až do horoucích pekel. Proti němu není protestujících nikdy dost.

ajrin 18.08.12 12:00

@barbucha

napsala jsi to bezvadně!

wendulka29 18.08.12 14:42

@barbucha Taky bych to líp nevyjádřila :palec:.

Tassia 18.08.12 15:46

Barbucha to napísala vvýstižne, ja si myslím, že protestovať proti vláde Putina je potrebné, ale dievčatá zvolili formu, ktorá mne nie je sympatická. Tým nechcem povedať, že na to nemajú právo. Každý sa prejavuje ako uzná za vhodné. A rozhodnutie súdu je nehorázne.

doktorová 18.08.12 16:49

Barbucho souhlas, hezky napsané.

MMch víte, že za výtržnictví podobného typu / rušení obřadu, výtržnost v kostele, na pohřbu, na sporotovním utkání — napadení někoho nebo hrubě neslušné chování / je i u nás možné dostat dva roky?
A pokud jde o organizovanou skupinu, tak 3 roky?

MMch, kdyby něco podobného provedly v synagoze, tak to by bylo jiné tóčo, zejména asi v Evropě.
to by levičáci si asi netroufli řvát za „svobodu uměleckého projevu a pořádat petice
Těm " umělkyním“ nějaký trest docela přeju. Hlavně proto jak se u soudu chovaly, trička s komunistickými nápisy, pohrdání soudem, posměch, měly z toho celého vohromnou srandu. Pokora, omluva – nula.

Myslím že si nejde udělat výtržnost v chrámu, v synagoze, někde na pohřbu, hnusnou výtržnost, kdy nabádáte k nenávisti vůči jiným a pak se prohlásit za „umělce“ a čekat že se na mne zákony nevztahují.

Jinak mě to zase tak nezajímá, stejně dostanou milost a doufám že se čůzy poučí
Tohle si mohou vyřvávat někde na anarchofeministické nebo komunistické demošce.....ble .
Takže s trestem vcelku souhlasím, je mi jedno zda dostaly dva měsíce nebo dva roky
pokud tedy je dovoleno mít i tento, politicky "nekorektní " názor.

8)
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama