Recenze v liště

Danilejka 22.10.17 18:56

@Phalaen jsem moc ráda, že někdo sdílí podobný pohled, nebo spíše vjem :-)

Ingrid 05.04.18 13:19

Dnes jsem se chtěla začíst do recenzí a překvapilo mne množství nicneříkajících,někdy i jednovětých rádoby recenzí .Při vší úctě,recenze typu-mně se líbí,je taková svěžejší a dostala jsem ji o přítele-dle mne není žádnou recenzí a nesplňuje podmínky ke zveřejnění. :think: Prosím,co dělá admin?Nebo už se recenze neschvalují,či projde všechno?

Biely kvet 05.04.18 13:36

@Ingrid Niekde sa tu písalo, že sa môžu písať aj komentáre k vôňam. Ale také, aké sú tam teraz, nič nehovoriace, .....vôbec sa mi to nepáči, je to úplne zbytočné. Pochybujem, že aj tým …násť ročným niečo tieto komentáre dajú. Kvalitných recenzií je ako šafranu a takýchto, doslova tliachanín, ako maku. Je mi z toho zle! :poblion:

Renusatko 05.04.18 13:44

@Ingrid Zrovna jsem si na to stěžovala předevčírem ve zkoušecím vláknu. Tam se dá vyčíst víc než poslední dobou v recenzích. Myslím, že admina tohle vůbec nezajímá. Je jim to jedno, protože o úroveň už dávno nejde, jen o sledování a klikání.
@Biely kvet Přesně tak…není to k ničemu a to nikomu. Byla bych nesvéprávná, kdybych na základě něčeho takového chtěla vůni zkoušet nebo dokonce koupit.

mmaat 05.04.18 13:51

@Ingrid schvalují se, dokonce nově od všech, tedy i těch, co recenze píší dlouho a psát je umí. Ale asi projde všechno…
:pudl:

Renusatko 05.04.18 13:57

@mmaat To mě úplně odrazuje, i když vím, že tím přispívám k tomu, že je tam potom hlavně spousta blábolů. Je to fakt škoda, že už to nikdo neřeší.

Hanka H 14.10.18 20:35

Je mi známo, že se požadavky na „recenze“ před jistou dobou poněkud rozvolnily, ale poučte mě prosím někdo, jakou vypovídající hodnotu má tento text: :pudl:
Vůně Perceive je jedna z mých nejoblíbenějších.
Ráda používám jak parfemovanou vodu, tak roll-on nebo krém.
S vůní jsem naprosto spokojená, vřele doporučuji.

Je jasné, že takovéto perly musí projít nesmlouvavým schvalovacím procesem :lol: :pudl:!

Stránka:  « Předchozí 1 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130
Váš příspěvek