Neparfémové slevy, akce, výhodné nákupy....

Reklama

radkavran 24.12.17 15:07
@rocky píše:
@radkavran Ty jsi nějaký robot?

Nejsem :)

Phalaen 24.12.17 18:26
@rocky píše:
@radkavran Ty jsi nějaký robot?

Viď… Polička žádná a pořád do nás hustí neparfemové slevy :think: .

radkavran 26.12.17 23:46

Polička? No nikdo jiný sem nepíše… co nadělám.

chimaera 28.12.17 09:03

V Bille mají levnější toaleťák, ale bohužel k tomu nemám affiliate odkaz, takže z vašeho nákupu pro mě žádné peníze nekoukají;)

radkavran 28.12.17 18:37

Nojo … ono affiliate je tak strašně zlé … fuj že se vůbec někdo opovažuje dávat lidem slevu 20 % a něco za to dostat. Takový ďábel :)

chimaera 29.12.17 07:30
@radkavran píše:
Nojo … ono affiliate je tak strašně zlé … fuj že se vůbec někdo opovažuje dávat lidem slevu 20 % a něco za to dostat. Takový ďábel :)

Je hezké, že to přiznáš, vždyť taky podle víceméně nepsaných pravidel slušného chování na internetu se ke sponzorovanému odkazu přiznat má, aby se klikající mohl rozhodnout, jestli opravdu chce daného odkazovatele za odkaz podpořit. Jenže jsi to měla uvést už k tomu prvnímu kdysi dávno.
Přihlásit se na parfémový web bez skutečného zájmu o parfémy (chybějící polička, žádný příspěvek , který by o tom vypovídal) jen za účelem generování zisku a plevelit vlákno, které původně sloužilo jen pro upřímně míněná upozornění na dobré akce třeba na vonné svíčky nebo kosmetiku, odkazy na prostírání, elektroniku a kontaktní čočky a číhat, kdo přispěje nevědomky do kasičky a ještě se přitom tvářit jako hodný anděl spásy a milosrdenství… no, rozhodně to dost vypovídá o tom, do jakých - řekněme hlubin - nové arome spěje.

Hermesfan 29.12.17 08:50

@chimaera

jednoznačne, taký názor som si na dotyčnú osobu urobila aj ja. Toto je parfémové fórum milá slečna či pani.

radkavran 30.12.17 18:51

No tak si trhněte ploutví. Stejně Vám sem nikdo jiný nic nedává.

rocky 30.12.17 22:06

@radkavran Nic ve zlém, ale hned od samého začátku jsem si myslela, že jsi spam. A myslím si, že drtivou většinu aromáků tady ty tvé slevy nezajímají. Takhle plevelit toto vlákno ve svůj prospěch je nehoráznost.
A trhnout ploutví bys měla ty! čáry máry fuk a ztrať se.

rocky 30.12.17 22:08

Kdo má blízko do Freeportu a má rád Nike, zajeďte si tam. Mají ve slevě pěkné modely tenisek, např. Air Max 95 byli ve slevě 1800,– a po další slevě za 900,–. Modely zřejmě asi budou starší, nevím přesně, ale mně osobně to nevadí. Mají tam těch slev i více na oblečení, ale bohužel jsem to už nesledovala, nejsem moc na sportovní oblečení.
Ale v celém Freeportu teď mají těch slev hodně.

radkavran 01.01.18 17:40

Nezajímají? :-) statistiky prokliků říkají něco jiného ;-) Někdo očividně pár % slevy získat chce. Šířit tu informaci o tom že někde v Tescu mají o 3 Kč levnější máslo není tak užitečné, jako třeba 100 Kč slevy do Pilulka.cz ;-)

janatar 10.01.18 15:49

Ahoj. Objednávala jsem si kontaktní čočky z Kontakto.cz a našla jsem že nabízejí dopravu zdarma do 14. ledna. Tak kdyby měl někdo zájem. Kód je STY18. Pokud mi chcete poděkovat, použijte můj affil odkaz. Přeji hezký den. (http://bit.ly/2qPR2Mp)

janatar 30.01.18 15:42

Parfém to není, nu dám Vám to sem. 20 % na Yankee Candles ve VMD drogerie s kódem. https://slevovykupon.net/…drogerie-cz/ (affiliate)

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama