Spíte navoněné?

Reklama

vlastina9 27.05.18 23:17

Na spaní Sabatinka Bolero :-)

otakara 05.06.18 00:04

Chanel 5 Eau Premiere - len zo vzorky, ale ešte mám, ešte mi v nej ostalo!

otakara 05.06.18 23:47

dnes som sa tak veľmi tešila do sprchy, že som až tlieskala ako malá - po nej - Eau Ressourcante Clarins 

Frankie 06.06.18 00:03

@otakara
Čtyři základní a nosná témata arome - čím se dnes nastříkáte přes den, co jíte, pijete a dáváte si před spaním - máme založena.
Chybí nám stále, co jste si napatlali na obličej, ne?
Co Ty na to? :mavam:

otakara 06.06.18 08:52
@Frankie píše:
@otakara Čtyři základní a nosná témata arome - čím se dnes nastříkáte přes den, co jíte, pijete a dáváte si před spaním - máme založena.
Chybí nám stále, co jste si napatlali na obličej, ne?
Co Ty na to? :mavam:

Jé, založ nové vlákno, ja rada prispejem, nové vlákno som ešte nezakladala, lebo najprv by to chcelo zistiť, či nezakladám duplicitné, resp. s podobnom témou a dnes napr. by som sa tu dlho zdržala. ;-) A keďže aj muži si radi patlú na tvár všeličo, ja sama som na radu jedného chlapíka začala patlať opunciový olej na tvár s dobrými výsledkami, tak tomu verím! :-) A tému o olejoch, či krémoch tu, myslím, máme, alebo nie?

Frankie 06.06.18 09:57

@otakara
Chybí obdobné téma, co každodenně patláme na obličej.
Rád bych se něco dozvěděl.
Těm nemocným a deformovaným pravidlům (čím větší zmatek a nepořádek, tím lépe) diskuse to vyhovuje, neboť, cituji…

Před založením tématu
Zakládání duplicitních témat je povoleno. Dříve založená témata již nemusí být aktuální, proto má každý uživatel nárok založit podobné téma podle svých specifických potřeb.
xxx
Abych nebyl OT, teď lehce spím navoněn L'Erbolario: Assenzio.
Jako. ;-)

otakara 06.06.18 10:48

@Frankie to som si neprečítala :think:

MagnolieS 06.06.18 11:59
@Frankie píše:
@otakara

Těm nemocným a deformovaným pravidlům (čím větší zmatek a nepořádek, tím lépe) diskuse to vyhovuje, neboť, cituji…

Před založením tématu
Zakládání duplicitních témat je povoleno. Dříve založená témata již nemusí být aktuální, proto má každý uživatel nárok založit podobné téma podle svých specifických potřeb.

Takže ještě větší pudlákov než jsme doufali :pudl: :poblion:
Také mi tahle moudrost unikla :think:

otakara 06.06.18 23:22

@MagnolieS :-D divné :think: je mi to furt

na dobré spanie - Eau Ressourcante Clarins 

otakara 09.06.18 00:19

Chanel 5 Eau Premiere , zo vzorky, ale pri tejto jedna marylinská kvapka nestačí :think:

gerti 13.06.18 15:59

Dior

Je to silná káva, ale Poison na noc mi chutná. Hlavne teraz v lete je pre mňa je super. Iste budete mat výhrady! :-)

otakara 14.06.18 07:46

Včera príjemná záležitosť - Eau Ressourcante Clarins, táto veru nikoho nemôže negatívne zaťažiť"" ;-)

Příspěvek upraven 18.06.18 v 06:45

otakara 18.06.18 06:42

včera znova nová Eau Ressourcante Clarins - veľmi príjemné

Frankie 18.06.18 09:29

@otakara
Všechno velmi příjemné bývá i velmi krátké, viď?

otakara 18.06.18 10:04

@Frankie zase máš pravdu, tak je to :-D

Stránka:  « Předchozí 1 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama