Spíte navoněné?

otakara 14.10.19 19:43

Amber Al Haramain-olejík v malom balení, ktorý som dostala darom, hoci ambru moc nemusím, celkom mi to dnes bodlo ;-)

otakara 16.10.19 19:37

dnes moja obľúbená ďatelina Les Saisons: Printemps

MagnolieS 16.10.19 19:57

Posl.dobou hodně Emozione na doma, na spaní, páč venku ji necejtím vůbec :-?

otakara 17.10.19 19:23

Acqua Colonia Blood Orange @ Basil, takéto mám chúťky!

otakara 18.10.19 19:42

Molinard de Molinard, stále mám zopár kvapiek

Frankie 23.10.19 23:16

Dnes jsem netradičně zvolil záznam v dámském vlákně, abych nahradil…

24/10/2019 na spaní
Hermès: Amazone (Eau de Parfum)

Flakónek mi darovala Hanka H.

otakara 23.10.19 23:48

@Frankie :palec: hmmm :-)
ja som zvolila Le Saisons: Printemps, moju obľúbenú ďatelinku

Frankie 24.10.19 00:28

@otakara
Nevím, proč mám zafixováno, že chodíš spát se slepicemi.
Dobrou a dlouhou noc. :mavam:

otakara 24.10.19 08:46
@Frankie píše:
@otakara
Nevím, proč mám zafixováno, že chodíš spát se slepicemi.
Dobrou a dlouhou noc. :mavam:

máš to dobre zafixované, vôbec sa nemýliš, bude to tak budúci týždeň, keď budem mať rannú zmenu, kedy sa musím dopraviť na šiestu hodinu ráno a do vyše dvadsať km vzdialenej mojej" elektrotechnickej firmy, môjho druhého domova :srdce: . Myslím to len zľahka ironicky, vlastne je pravda, že tú firmu milujem, aj keď… :think: :think: aj keď nie je všetko často tak dobré, aby som ju tu tak moc chválila.

otakara 2.11.19 20:47

Dnes po sprche Les Saisons: Printemps, urobila som si jarný pocit

Frankie 11.11.19 23:44

Dnes spím navoněna vůní Porpora od Tiziana Terenziho.

otakara 12.11.19 03:53

@Frankie :-D :palec: včera som si vzala Apparition Ungaro, vôňa má tú moc zmeniť náladu, postoj, tá temnejšia ovocnosť mi urobila náladu dobrú, ak keď je šerý listopad, skoro bez slnka :think:

Frankie 12.11.19 13:14

@otakara
Nevím přesně, jak to myslíš s tom mocí ve spánku.
Pokud bys to chtěla rozvést…
Popř. vlastní empirie, co Tě ukolébá, co nikoliv.
Pokud mluvím za sebe, já včera spal jak mrně, ale působila i včerejší delší procházka v centru Prahy.

otakara 12.11.19 17:17

@Frankie je to prosté, verím na účinky arómaterapie, verím, že vône dokážu veľa, čo som povedala vyššie, dokážu ovplyvniť vnímanie, náladu človeka, dokonca verím aj v určité terapeutické účinky, keď už nič iné, vône dokážu upokojiť, skľudniť, na analgetické účinky moc neverím, antidepresívne nemám odskúšané. Je toho oveľa viac, určite máš aj ty nejaké skúsenosti. A ešte, vyhľadala som podľa hesla - arómaterapia - niekoľko spiacich vláken, mohli by sa prebudiť, resp. dať dokopy :think: …vôňa má tú moc zmeniť… myslela som tým, že vôňa má tú silu, dokáže zmeniť…ale to ti určite nemusím hovoriť, to vieš.
Naposledy ma ukolísalo do spánku vo dne, do denného spánku, vedomie, že som urobila dobre svoju prácu /fakt, hovorím pravdu ;-) / a zdriemla som vo firemnom autobuse, až som sa strhla na to, že som zachrápala, neviem to iste, možno.
Dnes po sprche - znova Apparition E. Ungaro - nejde mi ani chuť na sladké, vôňa tú chuť celkom spoľahlivo ovplyvnila :-)

Frankie 12.11.19 17:41

@otakara
Rozumím, ještě by mne zajímalo, zda Ti vůně zasahují i do snů, ovlivňují je pozitivně či negativně a pokud sis vzala jednu a tu samou vůni, zdá/zdálo se Ti, volně řečeno, o tom „stejném“.
Zda si pamatuješ na takový zážitek, poněvadž… ono se to vryje.
Některé sny, to patří už jinak, si pamatuji i z dětství.

Stránka:  « Předchozí 1 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu