Spíte navoněné?

otakara 25.6.21 20:44

dnes Al Haramain Oudi cpo-to je vždy kopa pozitívnych emócií, príjemný

anaja90 26.6.21 07:50

Jil Sander Eve.
A úplně náhodně jsem si k ní našla poznámku z prvního setkání 2020.. Píšu: skoro necítím, umyta :lol: No, tak mám flakon. A rozhodně už ji cítím. Zdá se, že takhle reaguji na většinu nových, pro mne neznámých vůní.

otakara 26.6.21 08:34
@anaja90 píše:
Jil Sander Eve.
A úplně náhodně jsem si k ní našla poznámku z prvního setkání 2020.. Píšu: skoro necítím, umyta :lol: No, tak mám flakon. A rozhodně už ji cítím. Zdá se, že takhle reaguji na většinu nových, pro mne neznámých vůní.

ak dovolíš, ak som dobre pochopila - častokrát ak mám nejakú novú vôňu na skúšku, mne obvykle vzorka ani nepostačuje, stáva sa mi, že vôbec nedokážem vôňu vyhodnotiť, čím to je presne, neviem. Asi to chce rovno flakón a skúšať. No, ale to by sa často veru neoplatilo. Snažím sa dostať ku zloženiu, typu vône, k tomu, ako ju opisujú iní, dobrá recenzia-to mi, myslím, aj viac pomôže, ako skúška vône naživo :klaun: ;-) :klaun:
včera som si vzala Oudi, ktorá napríklad ma opantala hneď ako som si k nej prvýkrát privoňala… :-)

vlastina9 26.6.21 10:09

,

anaja90 26.6.21 16:04

@otakara :hug: bez recenzí by mne ani nenapadlo vůni zkusit. Baví mne hledat to, co vidí jiní. :-) Někdy se mi stane, že mne vůně zaujme na první dotek a už to tak zůstane, někdy až u flakónu zjistím, co je zač. Ale! Mám kategorii vůní, které jakoby můj nos tolik neznal, neumí je detekovat, přiřadit, že je jakoby ignoruje a já mám pocit, že ta vůně je strašně slabá. Což bývá někdy ošemetné, protože to pak pomine. Pokud možno, třeba v rozpáleném autě. :lol:

otakara 27.6.21 21:39

@anaja90 :-) :-)
dnes znovu Oudi Al Haramain. A bude znovu pauza, nutná pauza, mňa začne obvykle po dvoch, troch použitiach nudiť

anaja90 28.6.21 07:39

Na pozdní procházku se psy jsem na jednu ruku aplikovala Cristalle EDT, na druhou Eutopii 11 a pak jen s lítostí sledovala, jak Cristalle mizí a mizí, zatímco Eutopie 11 se krásně rozvíjela. Po návratu domů už Cristalle nebyl. Já pro sebe musím vytvořit seznam vůní „do polí a lesů“.
Pořád jsem vzpomínala, co mi Cristalle připomíná a on to Osmanthe Ködoshän. A ten na mně teda držel pěkně až do rána.

otakara 30.6.21 20:15

dnes znova Oudi Al Haramain cpo , videla som kedysi v eshope aj tekutú verziu, raz, ale už nikdy viac, alebo som sa zle dívala :think:

Nelly 918 30.6.21 20:24

V poslední době střídám na noc Cabotine, Halu a teď přidám ještě Aloe Demeter - krásná, relaxační, na noc bude super.

otakara 2.7.21 07:29

a ja stále Oudi Al Haramain cpo

otakara 3.7.21 21:57

dnes Pure White Linen Light Breeze Estée Lauder

anaja90 5.7.21 06:27

Sun JS

Nelly 918 5.7.21 08:56

No.5 :-*

otakara 6.7.21 08:25

ako kedysi hovoril môj Jonáš - „ftlafná nuda“ - včera znovu Pure White Linen Light Breeze Estée Lauder - takže som síce nemenila, ale strašná nuda to nie je - vôňa je jemná, nie je na zahodenie ;-)

anaja90 7.7.21 07:22

Habanita L'Esprit :relax:

Stránka:  « Předchozí 1 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu