Spíte navoněné?

Nelly 918 7.7.21 09:06

Demeter Aloe :-*

Marusia 7.7.21 18:32

dnes na spanie Ostara Penhaligons, ktorú mám zaradenú ako jarnú a zisťujem, že je krásne osviežujúca :hug:

anaja90 8.7.21 13:38

CK Obsession :-*

otakara 9.7.21 08:10

k bodkovanej nočnej košieľke - Pure White Linen Light Breeze Estée Lauder - teda na noc, na deň pri týchto teplách ihneď zaniká

anaja90 9.7.21 10:09

Jean-Louis Scherrer 1979 :srdce: Já si ji zamilovávám čím dál víc. A nacházím v ní čím dál víc.

Nelly 918 9.7.21 14:35

@anaja90 mě bohužel nesedí vůbec - cítím v ní takový divný chlad a rozmačkané brouky :cry: už je v inzerci. Byl to slepák a bohužel kamarádi určitě nebudeme

otakara 9.7.21 15:27
@anaja90 píše:
Jean-Louis Scherrer 1979 :srdce: Já si ji zamilovávám čím dál víc. A nacházím v ní čím dál víc.

u vás sa povie, že - vyloudilo mi to úsměv na tváři - áno, moc ma to teší, že ktosi ďalší našiel v nej zaľúbenie @Nelly 918 a je fakt, že vyznením je taká, ehm, nezvyčajná, pre niekoho, ale pre mňa čistá elegancia, šik vôňa, zvlášť keď sa mi trochu vylialo do kabelky (spomínam to na svojej poličke) a mám taký pocit, že ktosi čosi podobné tu spomenul, súvis koža a JLS 8-)

Verda2 9.7.21 17:58

zkusila jsem parfémovaný sprch gel a parf. tělové mléko My Way a nebýt toho vedra tak by se mi spalo sladce :-)

anaja90 9.7.21 20:26

@Nelly 918 tohle mne taky pobavilo - prej „rozmačkaní brouci“ 8-) Všimla jsem si, že ji máš v inzerci. Taky jsem se nasmála, jak „máš ráda“ Kenzo Elephant - moji letitou lásku a oporu, kterou teď nahradil Eden.. ;-)
Taky jsem se vyjevila, když jsem ji naslepo poprvé použila. Čekala jsem ty hyacinty :lol: A ještě mi připadala slabá. Ale fakt není.
@otakara to jsem ráda, že máš radost, tvá police je mi inspirací, když hledám divnosti a neobvyklosti.
@Verda2 to se vůbec nedivím, My Way je krásná, silná, přitom čistá - pořád ji zvažuji.

Nelly 918 9.7.21 23:25

@anaja90 U obou mě to hrozně štve. Elefanta jsem zkoušela rok - 4 vzorky a pokaždé peklo všech pekel- jen brutální sklepní zatuchlina (pačuli) a hřebíček, jehož vůni fakt nedávám. A Scherrera jsem vyzkoušela 4× v různém počasí a voněl vždy úplně stejně - jen úvod, dál se mi nerozvíjí, ani náznak květin, jen ty brouci a podivná, ledová zeleň - pro mě vyloženě depresivní i když zajímavá vůně. Ach jo :cry: .
Eden se mi líbí moc, ale vůbec na mě nedrží - za půl hodiny necítím nic, možná špatný vzorek :think:

otakara 10.7.21 08:25
@anaja90 píše:@otakara to jsem ráda, že máš radost, tvá police je mi inspirací, když hledám divnosti a neobvyklosti.

:hug: :-) tiež sa rada popozerám, police so zaujímavými popiskami, so zaujímavými slovami, to je ono, to je čítaníčko! :hug: :hug: Ja napríklad aj dnes, prečítala som si tvoje slová na Aromatics Elixir, použila som a „vstala som z mŕtvych“… 8-)

@Verda2 píše:
zkusila jsem parfémovaný sprch gel a parf. tělové mléko My Way a nebýt toho vedra tak by se mi spalo sladce :-)

mám skúsenosť, že ak použijem čosi mastnejšie na pokožku, je mi „tam“ teplo, :klaun: tak sa moc v horúčave nekrémujem, aj keď by to bolo treba :-)

anaja90 10.7.21 17:39

Dnes v noci Chanel No°19. Večer jsem se navoněla a ráno byla zřetelná a rozvoněná. Tak fakt nevím, mívám ty Chanely za takové občas necítitelné, jindy mne zase ohromí…

Jitka77 10.7.21 18:25

@anaja90 Pro mě jsou Chanely jedny z mála vůní, které cítím tím líp, čím déle je nosím (obvykle vůně střídám po dvou dnech), a úplně nejlepší je mít jimi provoněný celý šatník - navzájem se netlučou, je to dobře vychovaná rodina.

anaja90 10.7.21 21:02

@Jitka77 Já bych se potřebovala ukáznit a nosit jednu vůni aspoň týden. Taková dovolená je na to ideální. Jsem ráda, že se o tom zmiňuješ, že se navzájem netlučou… mám sedm vzorečků, a nedokážu se udržet na uzdě a právě mi přijde, že některé se navzájem docela hezky zvýrazní. Škoda, že se nechystá žádné zázračné zbohatnutí, líbí se mi sedm ze sedmi.

anaja90 10.7.21 21:03
Stránka:  « Předchozí 1 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu