TV tipy

Hanka H 13.7.19 23:29

@Biely kvet Střídala jsem anglické a české titulky, dabing nemám ráda.
@MagnolieS Milenky byl příjemný relax a slovenština pohladila. Stranger Things není prvoplnánový horor nebo scifi, zkus to! :-D

Biely kvet 14.7.19 11:55

@Hanka H A je to predabované?

Hanka H 14.7.19 12:07

@Biely kvet Jaruška, nevím, ale spíš ne - je to novinka stará pár dní.

Biely kvet 14.7.19 13:19

@Hanka H Ďakujem! :srdce:

Hanka H 20.7.19 22:28

Už je venku třetí série „La casa de papel“ :palec: ! @munu Mirko, zaznamenala jsi? :-D

Zatím bohužel nejsou české titulky, jsem nedočkavec, takže krásnou španělštinu kombinuji s anglickými - jsem v polovině první epizody a vypadá to nadějně ;-) .

munu 22.7.19 10:50

@Hanka H Hani, díky, tak to už se těším.
Jinak jsem si udělala účet na Edně, odklikávám si tam, co jsem viděla a má to tu výhodu, že ti „dokoukané“ seriály zase vyběhnou nahoru, mezi „rozkoukané“, jakmile se objeví nová série :)

Hanka H 22.7.19 11:06

@munu Na Edně jsem také, i tak díky :rose: !

Dívala jsem se do jedné hodiny ráno, mám oči jak angorák :-D . Je to trochu akčnější, s ještě větší mírou neuvěřitelnosti, ale to čaro tam je pořád :palec: .

munu 22.7.19 11:33

@Hanka H Tak to ráda slyším. Většinou mě očaruje první série a další jsou už trochu nuda. S malými výjimkami, jako třeba Handmaid's Tale, kde má druhá série řádově vyšší grády, imho. Jsem zvědavá na třetí.

Hanka H 22.7.19 11:35

@munu Služebnici jsem zatím třetí řadu ani nerozkoukala - druhá mě naopak lehce zklamala :think: . Už jsi viděla třetí Stranger Things ;-) ?

munu 22.7.19 15:37

@Hanka H Ještě ne, mám rozkoukanou druhou řadu Dark a zjistila jsem, že to bez opáčka první řady nedávám: příliš mnoho postav a časových rovin :D

MagnolieS 10.8.19 15:52

@Hanka H @munu Ednu neznám, díky :rose:

MagnolieS 10.8.19 15:53

Mám ráda Legendy popu na STV1, dnes Vašo Patejdl :srdce: :srdce: :srdce: minule Marika :srdce: :hug: a nedávno byl Karol Duchoň :srdce:

MagnolieS 18.8.19 23:55

Konečně jsem si včera nahrála celou sérii Černobyl v češtině - i když dabing tady mnozí nesnášejí, ale jsem asi poslední kdo sérii neviděl a tím totál out :-D

Hanka H 19.8.19 00:01

Rozkoukala jsem třetí řadu Služebnice - jsem někde ve třetím dílu, a přemýšlím, jestli mám pokračovat. Nějak už mě to nudí.
@munu K druhé řaděDark jsem se zatím nedopracovala, a mám obavy, že bez oživení té první bych byla úplně mimo. Ztrácela jsem se v tom už v první sérii - vztahy, vazby, kdo je vlastně v časových rovinách kdo ..... Ponechám na dlouhé zimní večery - možná :think: .
Docela bych si dala zase něco povedeného z našich končin.

munu 22.8.19 12:57

@Hanka H Máš úplnou pravdu, co se týká služebnice, nastavovaná kaše typu „tenkrát u nás, v Gileádu“. Akorát poslední tři díly pohnou dějem dopředu. Už to měli ukončit, ale místo toho plánují čtvrtou řadu.

Dark jedině s opáčkem a co se týká domácí provenience, tak to fakt nevím. pokud na něco povedeného narazíš, dej vědět.

Ale chystá se Zaklínač , podle Szapkowskiho, tak na to jsem zvědavá.

Stránka:  « Předchozí 1 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu