TV tipy

MagnolieS 27.9.19 12:37

Cher jako paní Flaxová a Mořské panny jedou zrovna na Prima Max, mám ten film ráda :inlove: půvabná oddechovka.

Magnolie1 27.9.19 19:33

@mmaat @Hanka H tak holky, zkoukla jsem první sérii La Casa de Papel a zvažuji, že dál už koukat nebudu, protože v opačném případě budu mít jistojistě infarkt myokardu.
Ten závěr jedničky s tou písničkou, co zpívá Profesor a Berlin nemá chybu. Nevím, kterej z nich se mi líbí víc. :lol: :lol: :lol:

MagnolieS 13.10.19 23:10

ČT art Dior a já asi jen o módě, ale zapla jsem nahrávání

MagnolieS 1.11.19 12:21

Co tohle? https://www.seznamzpravy.cz/…oncila-81999?…
Neohrozí to zdejší seriálové milovnice?

lilithc 1.11.19 19:39

@MagnolieS Taky jsem to dnes četla a jsem ráda,aspoň mě to nebude svádět.Sledovala jsem tam jen Služebnici a neviděla jsem dva poslední díly.Že se člověk musel proklikat erotikou než se k tomu dostal,to jsem brala,ale při předposledním díle najednou klikyháky přes celou obrazovku a vzápětí na to hláška,že musím zaplatit jakousi nesmyslnou částku aby mi i nadále fungoval počítač.Počítač nešel ani vypnout,musela jsem natvrdo,z elektriky, a u toho jsem trnula jestli pojede.
Zkoušela jsem na Edně,ale tam to bylo bez titulků. Čekala jsem až se ochladí,že se zaregistruji na HBO Go,kde měl být měsíc zadarmo,Služebnici dokoukám a sjedu pár dalších seriálů.Teď se dívám,že to strouhli na 7 dní.Ale to je taky dobře,aspoň si nebudu kazit oči.Koukat z metru na displej,to teda......

Biely kvet 2.11.19 20:26

Dnes STV 1 Luisa Spagnoli - 20,30 hod. Skutočný príbeh. :srdce:

otakara 2.11.19 20:45

Kto sleduje seriál Vlčí inštinkt?

MagnolieS 2.11.19 21:30

@Biely kvet Luisu nahrávám, uvidím … myslím, že už jsem ji asi viděla

@otakara Nesleduju, asi horor?

Ale dnes jsem viděla jedním okem limonádu Kolo zázraků mám ráda 50. léta, blbej dabing KW a podivný konec :think:

A na ČT 2 za chvíli starší film s J. Foster Znásilnění

MagnolieS 9.11.19 17:17

V pondělí 11. 11. na ČT art Hrdý Budžes miluju!!!! :srdce: :inlove:

mmaat 17.11.19 23:32

Narcos na coolu :palec:

MagnolieS 18.11.19 13:07

@mmaat Souhlas 8-)

A líbil se mi zpracováním Toman na ČT 1 aniž bych o něm kdy slyšela

Jo a nahrávám Bez vědomí z HBO a na to jsem hodně zvědavá :think:

teena-s 3.12.19 20:37

Ahojte,prosím o paměťovou berličku,seriál Temný kraj(děs)ale v posledním díle Bestie byl cikánský pár (Banga)a já mám za to že ona byla dětská hvězda( hrající nějakýho drzýho a namyšlenýho spratka tak v seriálu My všichni školou povinní nebo něco na ten způsob),na čsfd je její fotka ale jméno nikoliv, vybaví si někdo?můžete mi někdo potvrdit/vyvrátit a prozradit jméno?děkuji případným pamětníkům za můj klidnější spánek :D

Hanka H 3.12.19 22:25

@MagnolieS Reaguji poněkud se zpožděním na Kolo zázraků - první film WA, který jsem nebyla schopna dokoukat … zklamání veliké.
Bez vědomí jsem dokoukala před pár dny - úplné nadšení se nedostavilo - představitel Skály dle mého názoru neměl potřebné charisma.
A teď nějak tápu, co dál …chtělo by to nějakou naprostou pecku :think: .

otakara 3.12.19 23:01
@MagnolieS píše:
V pondělí 11. 11. na ČT art Hrdý Budžes miluju!!!! :srdce: :inlove:

ja tiež, mám tiež rozčítané knižné pokračovanie, ale tak dlhé prestávky robím, čo ma to príliš nezaujalo, že asi musím začať od začiatku… :think:

MagnolieS 4.12.19 11:46

@otakara Ani nevím, že má pokračování … :oops: a já když se do knihy nezačtu na poprvé, ani podruhé, odkládám :-?

@Hanka H Tak u představitele Skály mi charisma vůbec neschází a Vlasák mi tam sedí :think:

Stránka:  « Předchozí 1 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu