TV tipy

otakara 1.8.21 10:30

@MagnolieS včera som skoro na posledné hodiny pozrela ďalšie dva diely Babylon Berlin a dnes si určite nájdem čas na nové diely, kým som v obraze. Veď ja som skoro zabudla, bolo by mi to z archívu zmizlo.

MagnolieS 2.8.21 10:13

@otakara Joo, také jsem to málem prokaučovala, odpadám brzy jak pendluju mezi Prahou a Bohumínem fůůrt, ale stihla a ted se chystám na 9 a 10 v práci, protože pondělní dopoledne si to přímo žádá 8-)

Možná znáš, nebo jsi četla a včera opakovali od Simony Monyové k 10 letům jejího úmrtí :rose: ( zavraždil ji chcípák manžel ) SEBEMILENEC to se mi moc líbí.

otakara 3.8.21 17:09

@MagnolieS hneď som si hľadala okolo toho a len sa divím :think: to je už toľko rokov odvtedy?

otakara 3.8.21 20:29

upozorňujem na film Sama Mendese Cesta do zatracení, Prima Max. Už beží. ;-)

lilithc 3.8.21 21:04

@otakara Škoda,že jsem se sem nepodívala dříve.Snad to budou opakovat.Na Čsfd není uveden temín televize.

MagnolieS 3.8.21 22:05

@otakara Ten nahrávám a také běží na Cinemax a budou opakovat Pravda a spravedlnost :palec:

Hanka H 3.8.21 22:24

@MagnolieS Sebemilenec se mi líbil - a dost dobře nechápu to nízké hodnocení na csfd. No líbil … měla jsem z toho husí kůži, protože tohle se neděje jenom ve filmu … :-(

otakara 3.8.21 22:32

@lilithc @MagnolieS neľutujem, že som pri ňom vydržala :palec:

MagnolieS 4.8.21 00:02

@Hanka H Jj, na husinu to bylo fest.

Lucinela 4.8.21 08:34

@Hanka H
Díky za tip, až bude čas, kouknu. Já jsem zhlédla Tajné životy (z prostředí azylového domu pro osamělé matky). Nebylo to špatné - https://www.csfd.cz/…oty/prehled/.

Hanka H 4.8.21 09:28

@Lucinela Tajné životy jsem viděla a moc se mi líbily. Před časem jsem tu probíraly Hniezdo . Viděla jsi?
:rose:

Lucinela 4.8.21 10:06

Jo, a ještě trochu OT, ale v kině podle předlohy P. Hartla - https://www.csfd.cz/…rel/prehled/ - chlapské téma, komedií bych to nenazvala, ale skvělé obsazení.

otakara 4.8.21 13:30

@Hanka H

@MagnolieS píše:
@otakara Joo, také jsem to málem prokaučovala, odpadám brzy jak pendluju mezi Prahou a Bohumínem fůůrt, ale stihla a ted se chystám na 9 a 10 v práci, protože pondělní dopoledne si to přímo žádá 8-)

Možná znáš, nebo jsi četla a včera opakovali od Simony Monyové k 10 letům jejího úmrtí :rose: ( zavraždil ji chcípák manžel ) SEBEMILENEC to se mi moc líbí.

našla som si Sebemilenca na youtube, tak nejak som dúfala, že ten film tam nájdem kompletný. Ani som nedýchala. :-?

MagnolieS 4.8.21 17:26

@otakara A husina proběhla? Jinak fakt smutný … :cry: a super obsazení, zahráli to dobře :palec:

otakara 4.8.21 20:00

@MagnolieS noo, zastavilo sa mi dýchanie, je týchto príbehov medzi nami veľa :-(

Stránka:  « Předchozí 1 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu