TV tipy

mmaat 5.8.21 10:14

Sebemilenec má velmi dobré herecké obsazení a kvalitně napsaný scénář. Předloha - no nevím, stylem psaní mě Monyová neuchvátila, za mě jsou to takové románky pro ženy. :think:

otakara 5.8.21 11:59

@mmaat - vieš, kým som bola doslova „uchvátená? Pavel Kříž, vždy taký nejaký pokrčený…u nás sa hovorí, že "akoby ho práve vyorali“. Teraz mu tá biela nadmieru pristala, jeden vyhladený, uhladený fešáčisko! :-P N. Konvalinková so svojím krásnym bábikovským profilom, M. Šplechtová tiež z profilu krásne vlasy, moc vnemov pre povrchnú babu ako som ja :klaun: :andel: @MagnolieS @Hanka H, takže namiesto husiny, tá sa mi už dávno nerobí-asi starobou, som mala z filmu pocit ehm, ako to povedať: „taký veľmi potrebný. Veľmi potrebný, aby okolie o týchto veciach vedelo. Všimli ste si, ako kamošky-babizny“ hneď pána odhadli, že?

mmaat 5.8.21 12:26
@otakara píše:
@mmaat „taký veľmi potrebný. Veľmi potrebný, aby okolie o týchto veciach vedelo. Všimli ste si, ako kamošky-babizny“ hneď pána odhadli, že?

Souhlasím. ;-)

Hanka H 5.8.21 14:20

@otakara @mmaat To je známá věc, že kamarádky na frajerovi vidí to, co si jeho kořist nechce připustit. Ze svého okolí - kamarádka, vzdělaná, chytrá, docela slušně vypadající, po rozvodu sebevědomí na nule, existenční starosti (manžel jí odešel za hlasem svého srdce k pětadvacítce, laskavě jí ponechal dvě dospívající děti, na které platil minimum). Narazila si takového pi.use, několikrát jsem měla tu čest se s ním setkat. Hluchá, slepá, kvokala kolem něj několik let, pak jí i nějakou sem tam vrazil, zjistila, že má i jiné zástoje… Když jsem se jí na něj opatrně zeptala, dozvěděla jsem se, že je ráda, že NĚKOHO má - že prý tím pádem na společenském žebříčku není až tak úplně nízko…
Monyová psala cajdáky, literární hodnota je dost problematická, ale její dílo je nutno chápat z jiného úhlu pohledu. Chrlila knížky jako na běžícím pásu, protože potřebovala peníze, dost peněz - manžel jí slušně pouštěl žilou. Literární tvorba byla pro ni jistým způsobem terapie - vypsala se z životních průšvihů, říká se, že i volala o pomoc. Bohužel. Nešťastná ženská, strašný osud. Filmová zpracování se mi líbila všechna.

Lucinela 5.8.21 15:18

@Hanka H
Hani, rozsekala mě hláška „docela slušně vypadající“.

Jinak já jsem se rozvedla v 38, dětem bylo 9 a 13, takže taky nic moc. Ale já jsem měla pocit, že teď mi patří svět. Asi jsem taky „docela slušně vypadala“, náležitě jsem si tu svobodu užila a potom jsme se potkali s přítelem, jsme už spolu 11 let a je nám fajn. Ale Sebemilence zhlédnu, kdyby mi teď v menopauze začalo nějak švihat :lol:

Hanka H 5.8.21 18:08

@Lucinela Leni, „docela slušně vypadající“ je opis skutečnosti, že v určitém věku už prostě nevypadáš tak jako na vrcholu éry :-D ! To je nutno si připustit - a my ženské to povětšinou dovedeme. Na rozdíl od pupkatých svůdců, kteří ještě ve futrálu budou přesvědčeni o své neodolatelnosti :cert: (píšu to pod vlivem - jeden takový mě před chvílí velmi sofistikovaně sváděl v MHD - kdyby nepršelo, vystoupila jsem :-D ).
Sebemilenec a podobné filmy by měly být povinné pro všechny zoufalky ochotně otevírající náruč a konto.

Marusia 5.8.21 18:23

Dievčatá, pozeráte niekto seriál Grand Hotel na Prima Love? /už to určite dávali/ Mne sa to páči a odporúčam. Také nenáročné, oddychové. A pekný herec :-)

otakara 6.8.21 12:32

@Hanka H :kytka: tiež súhlasím, jeden by neveril, čo sa udeje v takej menopauzálnej hlave - týmto nechcem zabudnúť na andropauzálne hlavy, ktorým to vnútri tiež pekne preskakuje. To slovo je tak nevinné a preto som ho mohla použiť celé. Furt a stále dávam bodky do textu, tak raz čosi napíšem komplet. Včera bol večer na Film+ zaujímavý starší film s Hackmanom, Bellucci, Freeman a tam tiež zazneli charakteristické slová o mladosti - pružnosť kože, napnutá tvár a pod. Stojí za to pozrieť si ho. Pohľad na Bellucci, to bola celkom dokonalosť, bola tam viac-menej len na to, ale odohrala čo mala ;-) https://www.csfd.cz/…eni/prehled/ Podezření @mmaat :kytka:

MagnolieS 6.8.21 21:07

@otakara Podezření neznám, zkouknu a včera tuším a úplně náhodou jsem na Cinemax chytla s Morganem starej film Sběratel polibků :palec:

Lucinela 6.8.21 21:13

@otakara @MagnolieS
Filmy s Freemanem jsou výborné všechny. Sběratele polibků už si nepamatuji, někdy napravím.

otakara 7.8.21 07:25

@MagnolieS @Lucinela aj ja si značím, mne sa páčil vo filme Vzpomínky na Manhattan , nie moc dávno ho dávala naša Joj Cinema, niekde som to tu zmieňovala. Film-takých filmov je málo-ktorý by som opakovane pozrela. Aj keď je často film ozaj dobrý, raz stačí, tento …Manhattan…je pohodový, akoby som si dala kávu so šľahačkou.
Ale čo to hovorím, kávu so šľahačkou nepijem, ;-)

Biely kvet 8.8.21 19:43

HBO2 HD Obhájce nevinných

mmaat 9.8.21 10:03

@otakara Díky za tip, Podezření taky neznám. ;-)

otakara 9.8.21 13:31
lilithc 24.8.21 19:11

Dnes na slovenské Dvojce https://www.csfd.cz/…zil/prehled/

Stránka:  « Předchozí 1 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 Další »
Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu