www.Fragrancex.com - kecárna, těšírna, tipy, slevy

aangie 9.1.11 13:48

Macska, díky. No, já bych to asi nepoznala, nemít po ruce originál. Jen podle vůně.

Kriss 9.1.11 15:57

1. Kupon FREE uz nefunguje, takze postovne sa znova plati

2. moj N.5 , 30ml, ma rovnaky vrchnacik ako ten tvoj z FX, ryty napis zo spodu je tiez rovnaky, Chanel je tam len raz, ale na velkej bielej nalepke je vzadu napis ako ma byt a dole vzadu je vygravirovana sarza 3901. :conf:

Ronna 9.1.11 16:01

A vůně?

Kriss 9.1.11 16:11

vona mi pripada v poriadku, pochybnosti nemam

Dejna 9.1.11 16:25

Zkoušela jsem objednat a FREE funguje pořád.

macska 9.1.11 16:38

u mě právě vůně nesedí, i když flaštička je povedená, žádné bublinky, hrboly, sváry a tak. Dokonce i má i kód. Zkouším tu vedle sebe různé verze stejné koncentrace a i když si odmyslím začátek, který se mohl skladováním změnit, je vůně divná. :conf:

ETA: a ten nápis na dně jde seškrábnout nehtem! :shock:

Na druhou stranu Aromatics Elixir i Monzun od nich jsou v pořádku.

Kriss 9.1.11 16:40

hmm, asi som uz zabudla postup, vyse roka som nic neobjednala… po aplikacii FREE mi postovne zostane na 10 dolaroch, dole sa nieco pise ze som qualified for free shipping. V checkoute sa mi stale zobrazuje aj 10 dol za shipping a ovplyvnuje to celkovu cenu. Som z toho VUL.

chavah 9.1.11 16:42

Holky, vykašlete se na ty podvodníky. Když se podívám na ceny, za které se dá ledacos nakoupit v osvědčených internetových obchodech u nás, nestojí to za to.

Kriss 9.1.11 18:34

mne pri worldwide standard shipping stale napocita postovne, aj ked zadam kupon free. Free funguje pri usa standard shipping… maju aj novu hlasku vraj Duty Free and Tx Free Shipping to the EU…

Evženie 9.1.11 21:06

Ale ne… A já před pár dny objednala… :speechless: tak teď abych se modlila, aby mi nepřišel taky nějaký odpad. :bang: Achich ouvej, že jsem pár dní nepočkala, to bych se na to vykašlala…

Evax 11.1.11 00:13

Evženie: Aby vůbec něco přišlo. Po špatné zkušenosti /kdy tedy ale vrátili peníze a vymluvili se na sopku/ jsem neprozřetelně pokusně objednala /naštěstí velice levnou věc/, dodnes nepřišla /a že je to už opravdu dlouho/ a už ani nevěřím, že přijde. I kdyby se náhodou zásilka ještě někdy v budoucnu objevila, půlroční dodací lhůty si mohou strčit za klobouk. S tímto obchodem jsem skončila :smack:

Evax 11.1.11 00:16
chavah píše:
tak dámy,s FX končím.Chtěla jsem si pořídit třicítku Byzance, protože není, možná se už nevyrábí, tak do foroty. Právě mi přišel 100% fake Byzance, horší, než z vietnamské tržnice.Šlo to podezřele krátce, jen asi 10 dní a to přes Belgii.Odeslala jsem velmi ostrý dopis na centrálu, čekám odpověď.Požaduji okamžité vrácení peněz v plné výši.Nic vracet nebudu s ohledem na cenu poštovného do USA a evidentní porušení jejich závazku o 100% orig.původu zboží.O výsledku budu informovat.http://mail.centrum.cz/download.php?msg … =fake1.JPG

To je moc „pěkné“ :angry: , tak to si říkám dobře, že mi vůně nedorazila - lépe být ušetřená zbytečného dalšího rozčilování

Evženie 11.1.11 00:19

Dneska napsali, že zásilka odeslána letecky. Takže teď si pravděpodobně tak měsíc budu hlodat nehty, a pak to přijde, a pak budu řešit, jestli to náhodou není fake, a nebo nepřijde, a pak budu řešit, jak na reklamaci… tomu říkám nadějné vyhlídky. (Taky tam psali, Hope you're having a great day! :lol: To teda mám, bezpochyby…)

No kdyby bylo nejhůř, tak opláču dva tisíce a budu o životní zkušenost bohatší.

Ještě že jsem toho neobjednávala víc…

edit.: teď jsem si uvědomila, že fake není příliš pravděpodobný minimálně v jednom případě z těch dvou objednaných - je to totiž niche, byť nepříliš drahá, a s tím by se asi nikdo nedělal, to by se nevyplatilo. Takže jestli něco přijde, mám cca 70% šanci na úspěch, to je slušný. :|

Juana 11.1.11 08:12

Jde o to jaká niche. Už jsem koukala i na to, že FM má vůně inspirované Lutensem.
Ještě donedávna jsem si říkala, že vůně, která kupuju by se nikdo nenamáhal padělat… v poslední době si to myslet přestávám.

macska 11.1.11 17:07

fakt? :speechless:

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 27 Další »
Váš příspěvek