www.notino.cz

MagnolieS 02.12.18 21:14

@Nikisasanka Nečekají, oni vědí, že i tak nakoupí :cert:

phulosoraptorka 02.12.18 22:00

Je to smutné, ale takového molocha už prostě asi nevytrhne, když naštvou třeba několik desítek dříve věrných zákazníků.

Radek O. 03.12.18 07:38

Dobry den,

je škoda, že po letech, kdy zde s Vámi normálně komunikujeme, se musí vytvářet konspirační teorie o tom, jak něco rušíme. Slevové kody pro vás zde dáváme již několik let a nikdy jsme je nerušili. Pokud bychom je nechtěli dávat, nechali bychom doběhnout současné a další již nevystavili.

Bohužel netušíme proč daný kod nefunguje. Část zákazníků jej normálně používají a části nejde použít. Proto dodávám nové s platností do konce března.

CZ: 24B5-MVDN
SK: 255U-3UR2

platnost do konce 31.3.2019. Nelze použít na produkty v akci a výprodeji.

nemo970 03.12.18 08:53

@Radek O. Nádhera, děkuji, čekající košík potvrzen ;)

Magnolie1 03.12.18 09:10

@Radek O. Díky moc, mysleli jsme, že je to těmi vánocemi

EvulinkaH 03.12.18 15:27
@Radek O. píše:
Dobry den,

je škoda, že po letech, kdy zde s Vámi normálně komunikujeme, se musí vytvářet konspirační teorie o tom, jak něco rušíme. Slevové kody pro vás zde dáváme již několik let a nikdy jsme je nerušili. Pokud bychom je nechtěli dávat, nechali bychom doběhnout současné a další již nevystavili.

Bohužel netušíme proč daný kod nefunguje. Část zákazníků jej normálně používají a části nejde použít. Proto dodávám nové s platností do konce března.

CZ: 24B5-MVDN
SK: 255U-3UR2

platnost do konce 31.3.2019. Nelze použít na produkty v akci a výprodeji.

Dobrý den, bohužel musím nesouhlasit- mluvila jsem s nějakou slečnou ze zákaznického centra a ona mi tvrdila, že daný kód již nefunguje, že jí ho systém vyhazuje/ruší, poté to tady ještě potvrdil i někdo jiný. Takže to není konspirační teorie, ale fakt.
Nicméně, pokud nově daný kód bude plně funkční, tak budeme jen rádi, děkujeme.

GreyHound 03.12.18 16:59

Soudruhům z Notina asi hrabe. Jak hezky navyšují ceny po slevě.

Marusia 03.12.18 17:50

Mne kód funguje, ďakujem.

macamliecna 04.12.18 14:45

mne funguje..dakujem :-*

Nikisasanka 04.12.18 17:15

Děkujeme za kód. Jeden nebo dva diskutující zde psali, že jim na zákaznické podpoře Notina bylo řečeno, že kódy pro Arome byly zrušeny/jsou již neplatné. Asi nemáte sladěnou komunikaci, která jde ven. Pak by nedošlo k vytváření jakýchkoli teorií ;-) Díky, se slevou se u Vás ještě nakupovat vyplatí :palec:

Kateri81 08.12.18 20:13

Dneska jsem se nasmála. Dostala jsem 38,– slevu na kód a těch 25,– za dopravu při osobním vyzvednutí. Chyběla mi koruna přes 500 kaček, abych to nemusela platit. Drobné nákupy na notinu sbohem. Nechtěla jsem tomu poplatku věřit. Tvl to mě :pudl: je to tak.

kitcat 09.12.18 08:27

Mňa neprestáva udivovať, že ľudia ktorí vyhadzujú neskutočné peniaze za to že si urobia chvíľkovú radosť, ktorá im potom stojí na polici nevyužitá, riešia nejakú zľavu. V skratke, najviac to riešia tí, ktorí to vôbec nemajú za potreby. Nikto nikoho nenúti nakupovať na Notine. Sorry ukameňujte ma :-?

phulosoraptorka 10.12.18 19:01
@kitcat píše:
Mňa neprestáva udivovať, že ľudia ktorí vyhadzujú neskutočné peniaze za to že si urobia chvíľkovú radosť, ktorá im potom stojí na polici nevyužitá, riešia nejakú zľavu. V skratke, najviac to riešia tí, ktorí to vôbec nemajú za potreby. Nikto nikoho nenúti nakupovať na Notine. Sorry ukameňujte ma :-?

To je docela častý demagogický argument: Copak tě někdo nutí?
Pokud ti něco vadí, tak to máš rovnou vzdát a doufat, že to jinde bude lepší?

A mě teda něco u Notina nakupovat nutí, prtože jsem dostala dost dárkových poukázek, které jsem si přála ještě před zavedením poplatku za osobní odběr a zdražením (a teď si tam zaboha nedokážu vybrat nic nepředraženého, protože to, co není, obvykle taky není skladem).

A ke zbytečnému nákupu nevyužívaných vůní Notino
přispívá tím, že celkem brzy po zavedení zase zrušilo 5 ml odstřiky vůní. A ty jejich mililitrové vzorky jsou ve vialkách, které jsou za trest, při otvírání na ulomení nehtu a pak obsah cáká všude kolem a rozpije se název na štítku (jestli se teda nepolepšili).

imperator 18.12.18 00:09

Práve som išiel napísať ako sa Notino zhoršilo…čo pozerám to pozerám všetko úplne drahé…
Vždy som striedal notino a elnino - ale momentálne má elnino super veci a parádne ceny - resp určite máte aj vy nejaké obľúbené obchody - ja som striedal len tieto 2 - nechcem robit reklamu - ale myslím že tu je medzi aromákmi zopár obchodov zaužívaných tak, že sa ani nedá hovoriť o reklame skôr o predávaní skúseností. Kód od notina nepomôže - doprava zdarma od 50 eur… a navýšené ceny. Nuž to je tak - cena sa navyšuje spolu s dopytom…a potom opäť klesá dole s klesajúcim dopytom :-)

Stránka:  « Předchozí 1 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 Další »
Váš příspěvek