www.notino.cz

chimaera 22.04.19 18:27
@MagnolieS píše:
@chimaera
Já vím no, Notino expandovalo po celý Evropě - USA jim snad neklaplo :nevim: a od tý doby ty divný ceny, tak si myslím, že Jedenklik je pro náš český píseček :think:

No jo, to je fakt, tak nějak tou dobou to bude :think: I když se tady myslím psalo, jak je notino v každé zemi autonomní a ceny si dělá vlastní… Ale jedenklik už jde taky možná do kytek, poslední dobou mají toho sortimentu čím dál méně.

EvulinkaH 22.04.19 18:31
@chimaera píše:
No jo, to je fakt, tak nějak tou dobou to bude :think: I když se tady myslím psalo, jak je notino v každé zemi autonomní a ceny si dělá vlastní… Ale jedenklik už jde taky možná do kytek, poslední dobou mají toho sortimentu čím dál méně.

No, některé mainstreamové značky nevedou na JK vůbec a nechávají to jen notinu. :think: Ale máš pravdu, že třeba nabídka testrů byla velmi osekána.

chimaera 22.04.19 18:43

@EvulinkaH I některé značky jsou sortimentem dost osekané poslední dobou :think:

MagnolieS 22.04.19 19:23

@chimaera Jo!! Výběr teda žalostný, zrovna jsem tam dnes - páč jsem v práci, která není 8-O šmejdila.

chimaera 23.04.19 08:12

@MagnolieS Taky jsem nakoukla a bývalo tam ke čtyřem stovkám stránek dámských parfémů, teď už jen 237… :think:

EvulinkaH 24.04.19 09:20

Mám otázku, relativně o nic nejde, ale zajímá mě to. Při nákupech na notinu používám vstup přes vratnepenize.cz, při nákupu vždy použiju ještě aromácký kód a někdy mi vratné peníze zamítnou a někdy schválí, proč? Kdysi mi napsali, že když používám jiné slevové kódy než z VP, tak se to neschválí, ale není to pravda. Nevíte někdo, náhodou?

Magnolie1 24.04.19 09:50

@EvulinkaH dělám to také tak, ale nikdy se mi nestalo, že by mi byly vratné peníze zamítnuty z důvodu použití slevového kódu na notinu

EvulinkaH 24.04.19 10:01

@Magnolie1 Fakt? Já mám zamítnutou každou cca pátou transakci :think:

Magnolie1 24.04.19 10:11

@EvulinkaH vždycky mi všechno připíšou a po nějaké době schválí. Neschválí pouze objednávky, které jsem zrušila (nevyzvedla).
Když se podívám, tak asi jednou v minulém roce jsem měla zamítnuto, ale důvod nevím, objednávku jsem si vyzvedla, je to ale dlouho, tak si nepamatuji důvod, ani nevím, zda ho vratné uvádějí, když zamítnou.

Magnolie1 24.04.19 10:19

@EvulinkaH hele, ale možné to je, na vratných jsem našla toto:

Byly mi zamítnuty vratné peníze za nákup. Bylo by možné to znovu prověřit?
K zamítnutí vyplacení vratných peněz dochází nejčastěji z těchto důvodů:

• Využití cizího slevového kuponu, nejen toho z VratnéPeníze.cz
  • Vrácení zboží zpět obchodníkovi a vrácení zaplacené částky
  • Zahájení nákupu přes VratnéPeníze.cz, ale dokončení či následná změna přímo přes vybraný e-shop.

Nicméně nechápu, proč jednou to schválí i s cizím kuponem a jindy ne. Mělo by to tedy být buď a nebo. Jasně daná pravidla. :rose:

MagnolieS 24.04.19 11:40

@EvulinkaH @Magnolie1 Také nevím jak a proč zamítají, ale v pondělí jsem nakupovala s kuponkem našim skoro za 2 000 a VP mi připsaly ke schválení 7.20 Kč :lol: je to už osekaný fest teda 8-)

Magnolie1 24.04.19 12:14

@MagnolieS to je fakt, jako ty vratné peníze se moc nepředají, já mám většinu 1,20 nebo 4.30 a podobně :lol:

MagnolieS 24.04.19 14:05

@Magnolie1 Já si myslím, že si to takto nastavují ty eshopy a Notino má od 0,5% až blablabla … a je to ze základní ceny bez daně a marže tuším :think:

Magnolie1 24.04.19 14:07

@MagnolieS to asi máš pravdu, protože z notina mám nejmenší vratné peníze

EvulinkaH 24.04.19 16:56

@Magnolie1 @MagnolieS ano, to mi odpověděli, ale nechápu, že proč to někdy uznají a někdy ne (neřeším výši).

Stránka:  « Předchozí 1 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 Další »
Váš příspěvek