www.notino.cz

Radek O. 21.2.21 16:44
@Phalaen píše:
@Radek O. Můžete mi vysvětlit toto?
Utrácím u vás desetitisíce a za odměnu mi zablokujete přístup, když potřebuju dokončit objednávku??

Dobrý den, za toto se Vám velmi omlouvám, jedná se o ochranu našich stránek, kdy u přístupů z potencionálně nebezpečných IP adres může toto vyskočit a vyžaduje to si nechat obnovit přístup dle informací na této stránce.

To, že to vyhodnotilo Váš přístup není až tak dáno Vámi, ale zřejmě máte sdílenou IP adresu s více lidmi a ti mohou být identifikování jako nebezpeční a pak se s tím „svezete i vy“.

Je mi to velmi líto, ale bohužel bude třeba vyplnit email a odeslat to jak je uváděno na dané stránce.

Info předám našemu IT, zda by nezkusili vymyslet něco méně invazivního.

Palm-beach 21.2.21 17:31

Dobrý no

Phalaen 21.2.21 18:17

@Radek O.
Zdravím :-) , nevím o tom, že bych s někým sdílela IP adresu, ale budiž. Já si to vysvětlila tak, že k vám lezu tak často, že se to jeví podezřele. :-)
Děkuji za odpověď, na ten požadavek jsem tedy klikla až po vašem ujištění, že to pro změnu nepředstavuje bezp.riziko pro mě.
A raději na tohle blokování připravte svoje pracovnice na infolince, chudák slečna ode mě dostala sprchu :andel: a nevěděla která bije. Nicméně i když mi nepomohla, byla moc milá, tak snad se z toho rychle oklepe :-) :rose: .

@Phalaen Chudák holka, která se dostane do pracek bestie s nakupovacím voňavkovým absťákem. :D

Radek O. 21.2.21 19:02

Těch přístupu byste musela mít opravdu velké množství v krátké době, aby to vyvolalu tuto ochranu. Nevím jakou máte IP, nicméně pokud máte běžné připojení, tak bývá IP dynamicky přidělována a na venek může mít mnoho účastníku jednu společnou apod. Nejsem zrovna IT zaměřený, abych to asi vysvětlil pořádně.

Nicméně ukázalo to slabé místo u nás a určitě to jednak upravíme tak, aby to bylo jasně pochopitelné a určitě dáme i jasné instrukce našemu týmu na infolince.

Jitka77 21.2.21 19:16

@Phalaen Možná je někde v IT vesmíru nastavený strop nákupů a tys na něj prostě dosáhla, hotovo šmytec :lol:

Jitka77 21.2.21 19:22

@Radek O. Když vás tu vidím, zeptám se - je u Notina možnost vrátit balíček prostřednictvím Zásilkovny? Jednám o vrácení nerozbaleného flakonu v rámci nabídky Try It First, slečna mi zatím (správně, tak to máte v popisu služby) nabídla, že pro balíček přijede kurýr PPL, já jsem ji naposledy (v pátek odpo, je to čerstvá věc) požádala, zda by neprověřila možnost poslat balíček zpět Zásilkovnou, kudy také přišel - potřebovala bych jen vygenerovat kód (v aplikaci Zásilkovna tomu říkají vratkový kód). Zatím jsem nikdy nic nevracela a zdálo by se mi rozumné přijímat vratky stejnými způsoby, jakými balíčky z Notina odcházejí. Není to možné, nebo je to jen v rámci kampaně Try It First nezvyklé?

Phalaen 21.2.21 22:49

@frangipani_romana :andel: chuděra chytla tu „první vodu“ ale má můj obdiv, milá až do konce :rose:
@Jitka77 Pak bych se moc přimlouvala, aby ten strop snížili, nebo přijdu na mizinu :-D
@Radek O. Přiznávám že moje spotřeba je poněkud nezdravá, takže jsem u vás stále, ale nikdy by mě nenapadlo, že až tak moc :-)

Radek O. 22.2.21 08:39

@Jitka77 Dobrý den, bohužel zásilkovnou u nás zatím vracet nejde a to ani v rámci dané služby.

Verda2 23.2.21 15:45

@Phalaen

Čtu až teď, ne, toto vidím poprvé a zatím se mi to nestalo.
Snad se vše vysvětlí…, někdy ta sdílená IP adresa je třeba v práci nebo v bytovém domě, nevím, toto by Ti měl říct Tvůj poskytovatel internetu.

noslenka 28.2.21 10:46

@Radek O. Kam se,prosím, ztratily ty recenze na Notinu??

Radek O. 28.2.21 15:16

@noslenka recenze nikam nezmizely, jsou na webu stále. Prošel jsem si jak kosmetické, tak parfémové produkty a všude jsou jak mají být. Můžete být nějak konkrétní? Kde konkrétně nejsou?

Hermesfan 28.2.21 15:58

Ja mám tiež recenzie. Nie je to nejaký problém prehliadača?

Magnolie1 28.2.21 17:04

i já je vidím

noslenka 28.2.21 17:57

@Radek O. @Hermesfan
@Magnolie1 aha,tak to byl problem s prohlížečem.. Ztratily se mi recenze u vsech parfemu i kosmetiky..uz mam jiny prohlížeč a tam to funguje jako předtím. Děkuji všem!

Stránka:  « Předchozí 1 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 Další »
Váš příspěvek