www.notino.cz

barosenka 26.4.21 21:58

STORNO vrácení peněz

@Radek O. dobrý den, dnes jsem nechtěně udělala storno objednávky, peníze mi byli odečteny z účtu. Kdy mi peníze za stornovanou objednávku budou vráceny?
Produkty jsem si totiž objednala znovu, takže se mi peníze odečetly dvakrát, za stornovanou objednávku, a samozřejmě i za tu druhou novou.
Předem děkuji za odpověď… :-? 8-O

Radek O. 27.4.21 09:47

@barosenka Dobrý den, obecně je lepší směřovat podobné dotazy přímo na zákaznickou podporu, než zjišťovat tyto informace prostřednictvím diskuzních fór. Užř proto, že zde nejsem každý den apod.

Co se týká lhůty, pak záleží na způsobu platby. Pokud kartou, tak by to mělo být druhý den. Pokud bankovní převod, pak 2-3 dny.

Mizyan 1.5.21 11:55

Notino
Behem tydne 3 ceny Aventus balzam cca 3600, 1600, 2600,–
Zasnu na flexibilitou cen. Ceny jsou priblizne, nicmene 1.cislovka je presna.
Zajimave, ze Douglas, Sephora aj. maji ceny roky stejne a uz se zacinaji blizit Notinu, respektive Notino jim. :think:

Phalaen 1.5.21 15:24

@Mizyan Ano, na notinu ceny lítají.
Mám pár věcí, které kupuji nebo sleduji pravidelně a někdy se fakt divím. Třeba essence Payot, 319.-, teď 469.-.
Nebo barva Majirel okolo 160, pak 190 a teď 250.-, přitom jinde je stále kolem 170.-
BB Mizon 449 a ted 570.-

Docela velké rozdíly, na tak drobných věcech.

Hermesfan 1.5.21 17:10

…aj ja to sledujem. Tento fakt sa nedá poprieť, nech už má dôvod akýkoľvek.

Tak to už je, ceny v kamenných krámech a na eshopech se sjednotí. Lidi si zvykli nakupovat digitálně, není třeba konkurovat cenou, lidi už na ulici nepůjdou. Cenová válka skončila, resp. přesunula se na internet. Eshopy začnou dávat dárečky a vzorečky a další blbiny a masírovat zákazníky nabídkama a slevovýma kódama…a to něco stojí. Svět po kovidu bude jiný, ekonomové měli pravdu.

Radek O. 1.5.21 17:47

Fakt, že Notino ceny mění, měnilo a měnit bude nikdo nepopírá a nepamatuji si ani, že by někdo popíral. Ostatně to dělá každý prodejce. A měnit na tom nic nebudeme. Důvody jsme zde probírali několikrát a jelikož se na tom nic nezměnilo, nemá smysl to řešit znovu.

Nicméně pokud jsme opravdu Aventus balzám prodávali za 1600 tak bude mít někdo problém. Protože to by bylo dost se ztrátou.

Co se týká sjednocení cen online-offline, tak je to trend posledních let, nejen tedy Kovidu a předpovědí ekonomů. V mnoha oborech se to sjednotilo už před léty. Dnes už asi nikdo nevzpomene, jak měly řetězce různé ceny na internetu a jiné v obchodech a dnes nikomu nepřijde divné, že kamenné obchody prodávaji třeba elektro za stejné ceny jako na internetu. Ono už není moc oborů, kde jsou ty rozdíly ještě tak výrazné. A svět krásy nebude výjimkou.

Mizyan 1.5.21 18:55

Ja koupil ve Vidni (butik Creed) Aventus balzam za cca 1600,–

Mizyan 1.5.21 18:57

@frangipani_romana
Ano, svet pred Kristem a po Kristu a ted pred a po Covidu. Myslim, ze se budeme jeste hodne divit.

@Mizyan Nechci na to ani pomyslet. Proto teď investuju všechny peníze do věcí, které mají smysl - do voňavek. :D

Mizyan 1.5.21 20:08

@frangipani_romana
Ano, parfémy mají smysl! :inlove: :andel:

chavah 2.5.21 22:18

@Radek O.

Dobrý den pane Radku, potřebuji poradit.Velmi ráda bych zkusila vzoreček Deliny, ale nevím jak.Budu upřímná - ano, mohla bych si u Vás koupit flakon, stříknout a pak ho event. vrátit ho 14 dní, ale je to škoda hrát takovou hru na koupi..Vy už máte vůni načatou a já chtěla jen ovonět.Bohužel, v pražském Florentinu ji vystavenou nemáte… :-(

Radek O. 3.5.21 08:56

@chavah Jaký máte namysli konkrétně? Každopádně asi k tomu vzorek jako takový mít nebudeme :(

Nelly 918 3.5.21 11:43

@Radek O. Dobrý den momenálně nabízíte slevu na některé značky - 20%. Bohužel se ale asi nevztahuje na produkty v akci, což je dost zavádějící. Vložila jsem do košíku Mugler Alien Flora Futura 30ml a kód nelze uplatnit. Takže tak trošku klamavá reklama. Když 20% na značku,mělo by se to vztahovat na vše co od této značky máte v nabídce :think:

Radek O. 3.5.21 12:20

na stránce akce je informace „Akce platí od 3.5. do 9.5. 2021 a nevztahuje se na produkty v akci a ve výprodeji.“ na stránce produktu je informace „Vybrané značky nyní se slevou 20 %. V košíku stačí zadat kód brands20 Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.“

možná to zkusíme zvýraznit a případně jinak umístit, aby to bylo vidět lépe a zákazníci neměli pocit z klamavé reklamy

Stránka:  « Předchozí 1 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 Další »
Váš příspěvek