www.notino.cz

Hermesfan 21.4.22 05:26

@Phalaen

je tam Ukrajina, nemáš ju zaškrtnutú?

Phalaen 21.4.22 09:54

@Hermesfan Právě že UA už teď v košíku není. Objednávala jsem v neděli a tam jsem ji zaškrtla, ale teď už ta možnost není.
Neštve mě těch 15.-, ale ta záhada :think: :-)

Radek O. 21.4.22 10:26

Dobrý den, je to právě tou „pomocí pro UA“. My ji včera vypínali a kdo si ji zvolil a nechal si košík, tak mu tam je tam nyní ta suma započítána, aniž je tam ta položka pomoci. Řešíme to nyní. Případně to lze zrušit vysypáním košíku a vložením produktů znovu.

RO

KlarisF 21.4.22 16:29

@Radek O.
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, zda je možné při reklamaci parfému a případné výměně za jiný kus, při vyzvednutí na prodejně, tento na místě rozbalit a zkontrolovat, zda je v pořádku. Objednala jsem si parfém jako dárek a po kontrole doma( ještě že jsem to udělala), jsem zjistila, že je rozbitý rozprašovač a parfém tedy nepoužitelný. Děkuji

Phalaen 21.4.22 22:43

@Radek O. Asi to souhlasí, protože jsem v neděli udělala objednávku s „Ukrajinou“, a v pondělí jsem si do košíku dala dalších pár věcí a Ukrajinu zase zaškrtla, teď už to tam vidět není, ale částka odpovídá. :-)

lemon29 25.4.22 16:42

@Radek O. dobrý deň, môžem poprosiť o zaslanie kódu?

aSchw 25.4.22 20:34

@Radek O. Dobrý deň, môžem aj ja Vás poprosiť o zaslanie kódu?

evísek 27.4.22 08:31

@Radek O.
Vlastně děkuji za opětovné vysypání košíku.
Ušetřím.

KlarisF 27.4.22 09:02

@evísek
Mě se to děje pořád, už po několikáté. A žádné, že při změně obsahu běží další lhůta nebo tak něco. Vlastně jsem se teď podívala a zmizlo mi všechno a ráno to bylo ještě v pořádku :lol:.

evísek 27.4.22 09:20

@KlarisF
Taky tak.
V košíku jsem přidávala, ubírala zboží, aby se mi košík nevysypal.
Včera bylo vše ok, dnes kde nic, tu nic.
Takže buďto neváhat a objednat hned a nebo prostě penízky zůstanou doma.
Ještě je třetí možnost..... objednat jinde ;-)

Radek O. 27.4.22 15:36

Dobrý den, košík jako takový nijak „nevysypáváme“ mimo pravdila co jsem uváděl. Nicméně celé to fungování je ryze technické a postavené na cookie. Takže důvodů proto, že se to může stát je prostě hodně a to jak na straně prohlížeče, tak třeba nějakou formou chyby u nás. Nikdy to nebude bezpečný způsob jak si uchovat svůj nákupní seznam.

chavah 27.4.22 17:22
@Radek O. píše:
Dobrý den, košík jako takový nijak „nevysypáváme“ mimo pravdila co jsem uváděl. Nicméně celé to fungování je ryze technické a postavené na cookie. Takže důvodů proto, že se to může stát je prostě hodně a to jak na straně prohlížeče, tak třeba nějakou formou chyby u nás. Nikdy to nebude bezpečný způsob jak si uchovat svůj nákupní seznam.

mám to vyřešené - dám tam přidat do oblíbených ( srdíčko) a kdykoli se k tomu dostanu.

Phalaen 27.4.22 22:32

@evísek Tohle se mi dělo už loni v červnu, pak na i podzim, nechápu proč…

Misha17 28.4.22 07:58

@chavah tiez to tak robim, ze co chcem dam do oblubenych a potom ked uz ozaj kupujem tak len odtial pohadzem do kosika :-)
Ked som veci hadzala do kosika priebezne tak mi potom vkuse chodili maily ze zabudli ste dokoncit svoj nakup a tym padom som odklepla a vzdy nieco zabudla prikupit. Takto to mam istejsie :-)

Pafqua 2.5.22 19:30

@Radek O. Dobry den, muzu take poprosit o zaslani kodu? Diky

Stránka:  « Předchozí 1 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 Další »
Váš příspěvek