www.notino.cz

chavah 26.6.22 11:06

dnešní nákupní dojem z Florentina

Dobrý den pane Radku,
nejprve chvála: Skvělý výběr na Vašem webu, super příjemné operátorky na infolince,Notino je pro mě jednička, nenakupuji jinde.Jako věrný zákazník jsem u vás utratila už snad desetitisíce - nelituji!
A teď to druhé - postesknutí. Dnešní Florentinum okolo 9,oo hod.Přebírám si balíček (ano, už druhá Oriana) za 5 tisíc a jdu si ještě prohlédnout kosmetiku v regále ( i v tomto segmentu jsem věrný a vděčný zákazník).Požádám slečnu, zda by mi do mnou přineseného malého sephoráckého kalíšku dala vzorek očního séra Guerlain na domácí vyzkoušení.A smůla, prý má zakázáno( od vedoucí?) poskytovat jakékoli vzorečky, zákaznice to zneužívají :oops: . Zkoušet jen na ruku.Já jí říkám - víte, právě si odnáším zboží za 5 tisíc a nemohu dostat ani pár kapek?Oční sérum si nemohu zkoušet na ruku, potřebuji to nanést k oku.Zkrátka jsem odešla zklamaná a naštvaná.Nějak nechápu to zákaznické zneužívání. Nemyslím, že by tu byla skupina vyžírek, které obchody oběhnou a po darovaných mililitrech si zdarma poskládají objem krému či séra za x tisíc.A jednorázová zkouška vzorku doma snad také nemůže tak velkou a úspěšnou firmu, jako je Notino, položit.Nechci spekulovat, pro koho vlastně jsou určeny vzorky v šuplících či testery na poličce.Je personál tak přísný i na sebe?
Vím, máte službu try it first, ovšem u řadu produktů ji nelze využít, vzorky prostě nejsou.Totéž u vůní.Objednám si něco drahého naslepo, nevoní, již vyzkoušený flakon vrátím.Je to škoda, mít vzorek,nemusím Vám vracet načatý flakon, Vy s tím máte práci , dopravu atd.
Tak co s tím?

Příspěvek upraven 27.06.22 v 00:09

Lili1105 26.6.22 14:39

@chavah S tými vzorkami musím súhlasiť. Nakupujem na Notine 12 rokov a mnoho krát mi pomohli vzorky parfumov, ale neskutočne ich zredukovali. Už tam v podstate nie je na skúšanie dokopy nič. Posledne som si kupovala Bronze Goddes eau fraiche 2× 100 ml a 1× 50 ml+ Bronze Goddess Azure 50 ml čo bolo zhruba 4 a pol tisíca a jediné čo som chcela za 12 rokov od nich, bol 1 odstrek Bronze Goddes EDP, ktorý mi kľudne mohli urobiť z testeru a poslať, zaplatila by som si ho, lebo som si to chcela kúpiť (lebo ja skutočne tieto vône nemám kde skúšať a obe kamenné predajne mám bohužiaľ veľmi ďaleko), a prišlo mi to isto lepšie riešenie ako parfum otvoriť a potom vrátiť keby mi nesadol.. Bohužiaľ nepochodila som.. :cry: Kde je vôľa tam je aj cesta… takže to EDP som ani nekúpila..Je to škoda no..Aspoň to Try it First by mohli dávať ku každému parfumu, alebo aspoň minimálne u noviniek , alebo populárnych vôní…

Hermesfan 26.6.22 14:46

Na margo vzoriek, nosím si so sebou zopár malých vialiek a lievik, ako aj malé tégliky a v Marionnaud a Fann mi urobia vzorky vždy keď ich o to poprosím, či už ide o krém alebo parfum.

Nelly 918 26.6.22 17:01

@chavah mám stejnou zkušenost. Za léta nákupů jsem tam utratila nemálo peněz a také mi nedovolili odstříknout si do vialky 1/2ml vůně z testru na prodejně - Smíchov. Sorry, vůni za skoro 4000kč si nekoupím z jednoho stříknutí na ruku. Potřebuji ji vyzkoušet víckrát, v různém počasí atd. Takže už tam prostě nenakupuju. Jednak téměř vše seženu jinde levněji a tak nějak mám ráda, když si prodejce stálého zákazníka aspoň trochu váží. Obsluha na Smíchově byla navíc opravdu nepříjemná. To fakt nemám zapotřebí.

Daniela269 3.7.22 16:14

@Radek O. prosím vás, ak je to možné, poslali by ste mi zľavový kód na Notino? Ďakujem veľmi pekne.

Chandler 7.7.22 17:41

@Radek O.

Dobrý den, prosím o zaslání slevového kódu. Předem děkuji.

Dagmar77 11.7.22 13:57

Notino zľavový kód

@Radek O.
Môžem poprosiť o zľavový kód na Notino? Ďakujem.

Lillly1 12.7.22 12:18

@Radek O. taky bych poprosila o kod, dekuji ! :inlove:

Hermesfan 12.7.22 13:29

Predsa sa táto stránka nemôže zvrhnúť iba na prosby o kód..............nedá sa to vyriešiť nejako inak????

mmaat 12.7.22 13:32

@Hermesfan No, dalo by se, kdyby všichni napsali sz. Cituji: Radek O. 12.4.22 09:07

Dobrý den,
Uděláme to tedy náročněji, ale tak nevadí. Prosím každého, kdo má o kód zájem, ať mi napíše zprávu a já mu pošlu individuální.

Hermesfan 12.7.22 14:10

@mmaat

jasné, tak málo ľudí používa logiku?

@Hermesfan Tak když sem lidi přijdou z jiného fóra jednou za půl roku, jen když potřebují něco prodat nebo sehnat slevový kód, tak není divu, že nevědí, co se tady děje.
Asi by to chtělo tuhle diskusi smazat a nechat tady jen ten jeden úvodní příspěvek.

mmaat 13.7.22 13:33

@Hermesfan Bohužel, vypadá to tak. :-(

33lejaby 15.7.22 08:20

Tak se mi vysypal košík na Notino. Kosmetika do „zásoby“ za 9000. Nic z toho nutně nepotřebuji, tak aspoň ušetřím. Škoda, no, byla to moje oblíbená značka Omorovicza.

Medojedka 26.7.22 19:10

@Radek O. Dobrý den. Prosím o zaslání slevového kódu. Děkuji. :kytka:

Stránka:  « Předchozí 1 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 Další »
Váš příspěvek