Makový olej RAW

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Havlíkova apotéka

Popis kosmetiky:

Makový olej RAW je za studena lisovaný. Perfektně rozzáří vaší pokožku a dodá jí intenzivní hydrataci a celkovou péči. Vaše pleť bude krásně hladká a sametově jemná.

Recenze produktu: Makový olej RAW

  • 25.03.20

Tak makový olej je skvělá věc. Používám hlavně když mám vyrážku nebo v zimě přesušenou kůži. Nebo naleju do koupele s vonnou esencí a trochou smetany, čímž si zajistím po koupeli krásnou vláčnou pleť. I na tělo místo tělového krému je skvělý. Stačí na mokrou pokožku rozetřít menší množství oleje. Rychle se vstřebá a je výživný.

Nahlásit
  • 03.08.19

Makový olej od Havlíka je prostě bomba! Voní jako čerstvě namletý mák, krásně se vsákne do pleti. Vůbec nemám suchou pleť, ale mám ji vyživenou a hladkou. Je to pro mě závislost! Je vhodný i na ranní použití, protože pleť opravdu nezůstane mastná.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Havlíkova apotéka

O značce Havlíkova apotéka

Havlíkova přírodní apotéka přináší kosmetiku založenou na tradičních recepturách, které jsou obohaceny o moderní vědecké poznatky. Česká značka sází na přírodní ingredience vypěstované v chemicky nezatíženém prostředí. Společnost si pečlivě vybírá místa pro pěstování bylin a určuje čas jejich sklizně.

Diskuze o této kosmetice