Kosmetika Labello

Cenová relace kosmetiky:

Značka Labello se zaměřuje na péči a krásu rtů. Založil ji Oscar Troplowitz, který přišel s inovativní myšlenkou vytvořit jedinečný balzám na rty, který bude skutečně účinný. To se záhy podařilo. Málokdo tuší, že značka Labello je mladším „bratříčkem“ věhlasné kosmetické značky Nivea a první balzám byl uveden na trh již před 110 lety. Od té doby už uplynulo mnoho let a značka rozšířila své portfolio. Balzámy Labello jsou dnes známé po celém světě.

Společnost ročně vyrobí zhruba 160 milionů balzámů na rty. Nabízí balzámy na rty s různými příchutěmi a obaly v mnoha barvách. Celkový design svých produktů si však drží velmi podobný. Nedávno značka uvedla na trh novinku v podobě rtěnky v tužce , která v sobě snoubí výhody balzámu (hydratuje rty) a rtěnky (dodá jim barvu dle vašeho výběru). Společnost myslí také na muže a děti. Ve své nabídce přináší produkty, které jsou určeny i jim. Stejně tak oblíbené jsou balzámy s UV faktorem, které oceníte na horách i u moře.

V čem tkví tajemství balzámů Labello? Především v kvalitních ingrediencích, které zajišťují dokonalou péči o rty. Značka se stala průkopníkem v péči o rty a nabízí produkty, které chrání, pečují i zvýrazňují. Pravidelné používání balzámů vám zajistí hebké rty, které budou i skvěle vypadat. Některé balzámy Labello mají i léčivé a hojivé vlastnosti.

Nabídka Labello zahrnuje

Kde zakoupíte

Balzámy a rtěnky Labello najdete prakticky v každé drogerii (Rossmann, Teta drogerie, DM), ale i v online prodejnách (notino.cz, mall.cz, krasa.cz).

Labello v našem magazínu

Labello

Stránka:  1 2 Další »

Diskuze o této značce