Cleansing Micellar Water Micelární Čistící micelární

Značka:

Mixa

Popis kosmetiky:

Micelární voda Mixa Cleansing Micellar Water.Micelární pleťová voda je ideální pro citlivou pleť náchylnou k podráždění. Jemné odstranění make-upu z tváře a očí jedním tahem: jedinečné složení s micely, které odstraňují make-up a nečistoty bez tření. Citlivá pokožka obličeje a očí je dokonale vyčištěná, osvěžená a zklidněná, bez pocitu pnutí. Použití: Naneste vatovým tamponem na pokožku obličeje a očí. Neoplachujte..

Je v kategorii

  • 26.05.18

Značku Mixa mám ráda a ani jejich micelární voda není špatná, používala jsem ji jen na obličej, na oči vůbec, v podstatě jsem to ani nezkoušela. Make-up odlíčila dobře. Pleť jsem pak ještě dočišťovala, aby mi na ní nezůstávaly micely. Nepatří mezi nejlepší micelárky, ale spokojená jsem s ní byla.

Nahlásit
  • 29.03.18

Micelární vodu od značky Mixa používám již půl roku. Nepoužívám ji však k odlíčení očí, jelikož nosím kontaktní čočky a oči mám proto dost citlivé. Na odstranění make-upu a následně dočištění micelární voda funguje skvěle. Oceňuji také dávkovač v podobě pumpičky, která aplikací micelární vody zlehčuje.

Nahlásit
  • 09.02.18

Mixa je příjemná pleťová voda a je to taková zlatá střední cesta. Za mě určitě lepší než Garnier a jiné micelárky běžně v drogériích. Na druhou stranu mi přijde, že nestáhne úplně vše. Např. odličování řasenky jsem s Mixou vzdala. Bylo třeba několika tampónků, oči červené a ráno stejně řasenka všude. Na běžný make-up ale postačí. Ve stejné cenové kategorii dávám přednost micelární vodě od Borjous. Z dražších pak odličovací vody od Clarins.

Nahlásit

Reklama


Reklama