Kosmetika Nars

Cenová relace kosmetiky:

Přestože značka Nars není u nás tolik známá, může se pochlubit více než dvacetiletou historií. Francouzskou značku založil Francois Nars, který absolvoval školu krásy Carita v Paříži. V roce 1984 se přestěhoval do New Yorku a brzy začal pracovat jako módní návrhář pro Harper’s Bazaar, ELLE a... Více o značce >

Nars v našem magazínu

Více o značce Nars

Přestože značka Nars není u nás tolik známá, může se pochlubit více než dvacetiletou historií. Francouzskou značku založil Francois Nars, který absolvoval školu krásy Carita v Paříži. V roce 1984 se přestěhoval do New Yorku a brzy začal pracovat jako módní návrhář pro Harper’s Bazaar, ELLE a Vogue. Spolupracoval s významnými módními návrháři, jako jsou Karl Lagerfeld či Marc Jacobs.

O deset let později uvedl na trh kolekci dvanácti rtěnek, po kterých byla obrovská poptávka. A právě tento úspěch ho motivoval k vytvoření vlastní řady dekorativní a pečující kosmetiky.

Značka Nars způsobila ve světě krásy revoluci tím, že vyvinula inovativní kosmetiku, na kterou nedají dopustit vizážisté po celém světě. Dekorativní kosmetika Nars zaujme svými netradičními názvy jednotlivých odstínů. V současné době patří tato značka mezi lídry ve svém oboru.

Kosmetika Nars je pro náročné ženy, které nehledají kompromis, ale kvalitu na profesionální úrovni. Tváří značky Nars se v roce 2019 stala velmi úspěšná světová top modelka Naomi Campbell.

Nabídka značky Nars zahrnuje

Kde zakoupíte?

Produkty Nars můžete zakoupit online nebo v obchodech Sephora či Notino.

Diskuze o této značce