Creme krém

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Nivea

Popis kosmetiky:

Univerzální krém s Euceritem

Recenze produktu: Creme krém

  • 21.05.20

Tento krém používam už veľmi dlho, je to pre mňa klasika. Konzistencia je super, pleť dobre hydratuje, rýchle sa vstrebáva.

Nahlásit
  • 10.05.20

Tohle je super krém, který jsem už jako malá používala. Má všestranné použití a určitě si tento krém každý zamiluje. Má hutnější konzistenci, ale rychle se vstřebá do pokožky. Super i na spálenou pokožku.

Nahlásit
  • 23.11.18

Modrá klasika od Nivea je tak trochu srdcovka. Má příjemnou, „známou“ vůní. Snadno se roztírá. Já používám jen v zimě protože v mrazech je to ta nejleší péče a také na suché lokty.

Nahlásit
  • 25.10.18

Jistota na suché lokty. Rychle se vstřebává (při tenké vrstvě). Co mi trochu vadi bílá konzistence. Než se vstřebá. Jde vidět.

Nahlásit
  • 21.10.18

Tento univerzální krém jsem vždy používala jen na ruce a byla jsem moc spokojená. Je hutnější a skvěle hydratoval, což jsem ocenila hlavně v zimním období. Vstřebával se celkem rychle takže jsem se namusela bát, že bude vše na co sáhnu mastné.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Nivea

O značce Nivea

Vše začalo roku 1911, kdy farmaceut a vizionář Dr. Oscar Troplowitz objevil využití euceritu, který dokázal spojit vodu a olej do celistvého krému. Později dal sněhobílému krému jméno NIVEA. Tím vznikla značka, která je na trhu už přes 100 let. Od počátku chtěl Troplowitz vyrábět kvalitní produkty, a proto si v NIVEE vybere dnes každý s jakýmkoliv typem pleti a pokožky.

Diskuze o této kosmetice

Nivea