Kosmetika Physicians Formula

Cenová relace kosmetiky:

Americká dekorativní kosmetika Physicians Formula zkrášluje ženy po celém světě od první poloviny minulého století. Za jejím vznikem stojí alergolog Frank Crandall, který kosmetiku vyvinul pro svou manželku. Tu trápila vysoce citlivá pleť a nemohla najít kvalitní make-up, který by její pokožku... Více o značce >

Physicians Formula v našem magazínu

Více o značce Physicians Formula

Americká dekorativní kosmetika Physicians Formula zkrášluje ženy po celém světě od první poloviny minulého století. Za jejím vznikem stojí alergolog Frank Crandall, který kosmetiku vyvinul pro svou manželku. Tu trápila vysoce citlivá pleť a nemohla najít kvalitní make-up, který by její pokožku nedráždil. Rozhodl se vyrobit kosmetiku vhodnou i pro tu nejcitlivější pleť a tak vznikla značka Physicians Formula, kterou mohou používat i ženy trpící různými kožními nemocemi.

V nabídce Physicians Formula najdete

Kosmetika neobsahuje škodlivé látky a může se pochlubit označením „absolutně bez chemie“. Veškeré ingredience jsou čistě přírodní, líčidla Physicians Formula jsou přirozeně hypoalergenní. Tuto dekorativní kosmetiku dobře snáší i citlivější pleť, proto ji doporučují alergologové i dermatologové pacientkám, které běžnou kosmetiku používat nemohou.

Vyjma přírodních surovin klade Physicians Formula důraz na udržitelnost a ekologii. Proto nabízí své přípravky v kvalitních a dobře recyklovatelných obalech.

Kde koupíte Physicians Formula?

Od března roku 2019 je značka Physicians Formula dostupná v lékárnách Dr. Max po České republice.