Paletka očních stínů Distortion

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

5.0

Značka:

Urban Decay

Popis kosmetiky:

 • Vysoká pigmentace
 • Dlouhotrvající výdrž
 • 15 odstínů

Podtrhněte svou osobnost a zvýrazněte své oči s jedinečnou paletkou očních stínů Urban Decay Distortion. Paletka obsahuje deset základních a pět elektrizujících vysoce pigmentovaných stínů, které můžete jednoduše vrstvit a kombinovat dle své nálady.

Je v kategorii

Recenze produktu: Paletka očních stínů Distortion

 • 29.05.19

Pokud máte rádi líčení a experimentujete s barvami, tak je tahle paletka super. Je hodně pigmentovaná stejně jako většina Urban Decay paletek.

Nahlásit
 • 07.01.19

Já jsem z paletky nadšená. Obecně si nemyslím, že je úplně pro každého. Ale mě se líbí už jen kvůli spodním dvoum řadám, protože se mi stíny moc líbí. Odstín First Offense je naprosto dokonalý, skvěle pigmentovaný a nosím ho občas jen jako slabou linku, nebo i na téměř celé víčko či jím zespodu orámuji oči. Zbytek stínů je též kvality UD a odstíny jednoduše parádní (vcelku mě překvapily některé recenze známějších tváří, které hodnotily kvalitu lehce pod klasický standart UD).. Čili za mě kvalitou 100%, at už pigmentací, prášivostí, výdrží. Co je ale největší pecka → horní řada elektrizujících stínů. Obecně na tyhle měňavé stíny s xy odlesky nejsem, ale tohle je prostě pohádka a zábava zároveň. Abych to přiblížila. Pokud si na ruku nanesu základní obyč černý matný stín a pak vezmu každý stín z horní paletky a nanesu ho na černý stín, vytvořím vážně dokonalé odstíny různých barev (intenzivní modrá, zelená, růžová, fialová,…) a pokud použiji nějaký jiný stín, př. fialový, který je intenzivní sám o sobě, ale pokud na něj nanesu některý z vrchních, docílím takové jemné svěží zasněné barvičky a s paletkou si jde jednoduše hrát na spousty způsobů. Navíc se mi líbí, že nejen že jsou stíny kvalitní, ale za tu cenu vlastně dostanu o mnoho více odstínů než paletka stínů obsahuje. Za mě stoprocentně doporučuji všem kosmetickým milovnicím. Mojí kamarádce se zas líbí na paletce třeba to, že nanese jeden stín přes celé víčko a pak do vnitřního víčka nanese větší množství elektrizujícího stínu a rozetře lehce po víčku a prý za minutku vykouzlí efekt, jakoby použila 3-4 stíny a dala si záležet s blendingem. Celkově hodnotím jako kosmetický nadšenec za velmi zajímavý produkt.

Nahlásit
 • 30.04.18

Paletka mě lákala hned potom, co byla uvedena na trh. Efektové stíny v horním řádku paletky dělají hodně parády nejen na očích. Hezky vypadají na tvářích místo rozjasnovače i na středu rtů, pokud chcete u nudné rtěnky vyzkouzit zábavnější variantu. Pigmentace je výborná a se stíny se krásně pracuje :) UD opět nezklamala

Nahlásit
 • 26.04.18

Co se textury stínů týká, přijdou mi trochu více prášivé než je zvykem u jejich nejznámější řady Naked. Pigmentace je silná, stejně tak výdrž.

V Sephoře jsem Distortion paletku obcházela celkem dlouho. Vlastně se mi líbila hlavně horní pětka holografických stínů, která se na první pohled tváří nudně, ale umí dělat zázraky. Můžete je použít samostatně nebo jako druhou vrstvu k jakémukoliv stínu (ne jen k těm v paletce) a úplně změníte jeho barvu i odlesky. Myslím, že mnozí ocení možnost jednoduchého kouřového líčení - s Distortion je to hračka. Horní pětka umožňuje postupně odstínovat jakoukoliv barvu i těm, kteří mají štětec na stíny v ruce poprvé.

Pokud se vám ostatní barvy v paletce zdají příliš tmavé, nenechte se zmást. Zkuste v Sephoře tmavě zelenou, přes ní holografický stín z vrchní pětky a vznikne vám světloučká zelená s odleskem podobným rozjasňovači, který mění barvy. Efekt se zkrátka těžko popisuje, je třeba to vidět na vlastní oči. Doporučuji tak zastavit se v Sephoře a zkusit do paletky namočit pár prstů. :)

Paletku prostě miluju. Miluju na ní to, že nenabízí jen těch 15 odstínů, ale že s ní jde vytvořit široké množství variant a zajímavě ji kombinovat s paletkami jinými.

Za ty peníze určitě stojí.

Nahlásit
 • 22.04.18

Pořídila si jí kolegyně a já moc nechápala to nadšení, s kterým o paletce básnila. Tak jsem si jí na týden půjčila a jsem ZAMILOVANÁ. Fakt pecka! Ony ty barvičky vypadají na na první dobrou dost studeně pro jemnější typy defacto nenositelně. Ta horní řada holografických stínů ale dělá fakt zázraky a paletu barviček výrazně zjemní. Výsledkem jsou krásné a jemné perleťové barvičky s famózními odlesky <3. Jestli se chystáte do nějaké dražší paletky investovat, s Distortion nešlápnete vedle.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

by Petra Makeup Revolution

 • Luciana33 ohodnotil/a
 • 25 recenzí

Oční stíny Melted chrome Essence

 • Andrea.beautybay ohodnotil/a
 • 18 recenzí

Soph Paletka 24 očních stínů Makeup Revolution

 • Steph777 ohodnotil/a
 • 13 recenzí

Metal Shock oční stíny Essence

 • ShelfOfBeauty ohodnotil/a
 • 13 recenzí

Paleta očních stínů Fresh Nude Catrice

 • Steph777 ohodnotil/a
 • 10 recenzí

Palette 10 Shades paleta očních stínů se...

 • plevanka ohodnotil/a
 • 9 recenzí

Nejčastěji hodnocená kosmetika Urban Decay

O značce Urban Decay

Kosmetická značka Urban Decay spatřila světlo světa v polovině devadesátých let. V té době byly jediné dostupné barvy v dekorativní kosmetice růžová, červená a béžová. Pořídit si lak na nehty ve fialové nebo oranžové, bylo pouhým snem. Zakladatelé značky Urban Decay se to rozhodly změnit a vyvinuly kosmetiku, která se odlišovala v mnoha ohledech.

Diskuze o této kosmetice

Urban Decay