Čisticí maska s bio mátou peprnou

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Čistící maska s bio mátou peprnou z nové kolekce peelingů od Yves Rocher pro hloubkové čištění a odstraňování nečistot. Maska díky své gelové textury osvěží, pleť vyčistí a zbaví ji přebytečného kožního mazu.

Je v kategorii

Recenze: Čisticí maska s bio mátou peprnou

  • 04.09.20

Této masky jsem se trochu bála. Nemám ráda mátu v kosmetice. Vadí mi vůně i případné podráždění pleti. V této gelové masce ale není skoro cítit, pleť mě nebrněla a ani nebyla po použití vysušená a podrážděná. Co se týče čistících účinků, tak povrchově byla pleť opravdu čistější, hydratovaná a projasněná. Naprosto ideální maska pro použití ráno, po klasickém ranním čištění. Stačí ji málo, dobře se roztírá a dokonale dočistí. Masku, ačkoli bych si ji sama prvně nekoupila, určitě nemám naposledy. Jejím velkým plusem je i malé, skladné balení a skoro stoprocentní přírodní složení. Doporučuji.

Nahlásit
  • 11.08.20

Maska, která vyčistí pleť na povrchu od zbytků make-upu a dalších nečistot, póry ovšem nestáhne a černé tečky nezmizí. Voní jemně po máte, takže osvěží. Balení je praktické, jen malinkaté a maska rychle ubývá. Není vyloženě špatná, ale ani bych ji nemusela mít znovu. Příště bych sáhla třeba po heřmánkové, která mi sedí víc :-)

Nahlásit
  • 04.08.20

Bohužel masku nemohu hodnotit kladně. Moje citlivá pleť po ní otekla a strašně mě pálila. Je možné, že jako alergik jsem prostě měla reakci a maska za to úplně nemůže, ale myslím, že je vhodné to sdělit především pro lidi s citlivou pletí, aby neudělali stejnou chybu, ale nejprve vyzkoušeli na předloktí.

Nahlásit
  • 03.08.20

Maska mě oslovila díky svému re-uzavíratelnému balení s množstvím pro mne odpovídajícím 2-3 použitím. Líbí se mi i 97% přírodních složek. Konzistence i vůně je příjemná, gelová, práce s maskou snadná. Baví mě příjemný osvěžující pocit pleti po masce, pleť je svěží, čistá. Za mne 5 hvězd.

Nahlásit
  • 03.08.20

Masku doporučuji před aplikací hodit na chvilku do ledničky, to je pak teprve lahoda :-)! Maska mám pocit, že pleť hloubkově sice nepročistí, ale minimálně vás zbaví nečistot na pleti a přebytečného mazu.

Nahlásit
  • 02.08.20

Skvělá, chladivá, s jemnou vůní máty, která mi vyhovuje. Používám jednou týdně, pleť krásně dočistí a vypadá po aplikaci hebčí. Skvělé malé balení se nezdá, ale vydrží určitě na 6-8 použití.

Nahlásit
  • 23.07.20

Konzistence masky je gelová, takže se oproti jílovým maskám daleko lépe nanáší. Na pokožce lehce chladí, takže je ideální pro letní rána. Očistí pleť od mazu, takže je matnější a hebčí.

Nahlásit
  • 22.07.20

Čistící maska s bio mátou peprnou je velmi osvěžující, díky své gelové textuře a peprmintové vůně. Po aplikaci zanechává pleť na dotek hedvábně jemnou.

Nahlásit
  • 22.07.20

Má hrozně příjemnou a chladivou texturu. Oblíbila jsem si ji dávat hlavně ráno, kdy mi pomůže s oteklým obličejem. Příjemně voní. Pleť je po umytí čistá od přebytečného mazu, ale do pórů a hloubky se už nedostane.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Yves Rocher

O značce Yves Rocher

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných k výrobě produktů Yves Rocher.

Diskuze o této kosmetice

Yves Rocher