Gelový peeling Hydra Végétal

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Účinný gelový peeling dokonale odstraňuje odumřelé buňky pokožky a navrací jí jas a mladistvý vzhled. Působí hydratačně a obnovuje přirozenou regeneraci pokožky. Peeling je vhodný pro normální až smíšenou pleť.

  • 10.06.19

Jeden z nejlepších peelingů, které jsme kdy vyzkoušely. Nejen, že dobře odstraní odumřelé částečky, ale i jemně voní a je šetrný k pleti.

Nahlásit
  • 20.05.19

Jednoznačně nejlepší výrobek z řady. Malé částečky pěkně čistí odumřelou kůži i černé tečky.

Nahlásit
  • 21.06.18

Peeling je skvělý, protože krásně obrousí odumřelé částečky z pleti a zároveň ji vyčistí do hloubky. Abrazivní zrníčka ale nejsou nijak hrubá, takže pleť nijak při čištění netrpí. Výsledkem je úžasně hebká a jemná pleť a je připravena na nanesení pleťového krému. Peeling používám několikrát týdně v kombinaci s krémem ze stejné řady, a to hlavně večer po odlíčení micelárkou. Ráno je pleť hezky odpočatá a svěží. Také není tak vysušená, což teď v letních vedrech oceňuji :-)

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Yves Rocher

O značce Yves Rocher

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných k výrobě produktů Yves Rocher.

Diskuze o této kosmetice

Yves Rocher