Micelární voda Sensitive Camomille

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Micelární voda Sensitive Camomille je vhodná pro citlivou pokožku. Lehce odstraní make up a důkladně vyčistí pleť.Díky svému složení a extraktu pravého heřmánku nebude již vaše pokožka podrážděná. Micelární voda byla dermatologicky testováno, takže je vhodná i pro osoby s citlivýma očima.

Je v kategorii

Recenze: Micelární voda Sensitive Camomille

  • 15.09.20

Odličovací micelární voda Sensitive Camomille měl zaujala svou jemnou vůní. Odličuje jemně, a přitom účinně i tmavé stíny a černé oční linky. Koupila jsem si celou sadu, takže si nechám jenom odličovací krém, který mi vyhovuje o něco víc kvůli krémové konzistenci.

Nahlásit
  • 09.09.20

Micelární vody používám na denní bázi, takže mám určitě srovnání. Tuto hodnotím jako jednu z nejlepších. Pleť ani oči nedráždí a skvěle odličuje. Kůže pak není vysušená ani nepne. Nejčastěji ji používám ke konečnému dočištění po použití oleje.

Nahlásit
  • 08.09.20

V micelární vodě heřmánek skoro necítím. Co ale oceňuji je jemnost, se kterou mi kůži dočišťuje. Jsem z této řady nadšená, protože v péči o pleť mi připadá nejpodstatnější její pořádné vyčištění 2× denně. Heřmánek je protizánětlivý a zklidňující a přesně tak na mě produkty působí.

Nahlásit
  • 04.09.20

Micelarní voda krásně dočistí olejový odličovač, ma lehounkou parfemaci heřmánku, ale opravdu téměř neznatelnou.
Je jemná, neobsahuje alkohol, tudíž nevysušuje pleť. Mou citlivou pleť nepodráždila, mohu tedy doporučit.

Nahlásit
  • 03.09.20

Micelární heřmánkovou vodu stojí za to vyzkoušet! Pleť vůbec nevysušuje a skvěle odstraní i voděodolný make-up.

Nahlásit
  • 02.09.20

Micelárky moc nepoužívam, pretože som ich doteraz správne asi nepochopila, každopádne by táto mala dôkladne vyčistiť pleť a používam ho po úplnom odlíčení makeupu. Pleť je ľahšia ale po aplikácii potrebujem hneď krém, pretože ma micelárka trošku vysušuje. Zaujímavý kúsok z tejto rady a uvidím, k čomu dlhodobé používanie prispeje.

Nahlásit
  • 01.09.20

Tato YR řada mi celá naprosto vyhovuje. Přesto musím napsat, že tento výrobek je za mě nejslabší. Mám nejen velmi citlivou pleť, ale i hodně suchou. A micelární vody mi prostě nedělají dobře. Vím, že by to tak nemělo být, ale já mám po nich pocit, že mám vysušenou pleť:-( Tato YR voda je fajn na používání, líčení skvěle odstraní. Oči nepálí, pleť nepálí, nečervená. Heřmánek ve vodě obsažený zřejmě skutečně uklidňuje…

Nahlásit
  • 30.08.20

Asi první micelárka, která mi nepodráždila pleť. Tleskám! Skvěle funguje jako dvojka v odličovacím rituálu. Lehce odstraňuje make-up a pleť čistí.

Nahlásit
  • 23.08.20

Stále ještě plesám nad zjevením zvaným micelární voda :) V heřmánkovém provedení značky Yves Rocher je určená pro citlivou pleť, výrobce navíc slibuje zvýšení odolnosti pleti. Po týdnu užívání si netroufám říct, zda-li se to projevuje i na mé pleti, nicméně pleť je klidná a čistá, netvoří se nic, co bych na pleti nechtěla. Vůně neznatelná, konzistence ideální. Líbí se mi balení.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Yves Rocher

O značce Yves Rocher

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných k výrobě produktů Yves Rocher.

Diskuze o této kosmetice

Yves Rocher