Odličovací krém Sensitive Camomille

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Odličovací krém Sensitive Camomille veganské receptury je vhodný pro odlíčení i té nejcitlivější pokožky. Dodává ji výživu, kterou potřebuje, zklidní podráždění a díky svému přírodnímu složení se stává odolnější.

Je v kategorii

Recenze: Odličovací krém Sensitive Camomille

  • 15.09.20

Odličovací krém mi sedl asi nejlépe z celé řady Sensitive Camomille. Má jemnou krémovou konzistenci, která je nesmírně příjemná, a přitom jemná při odličování. Dokonale odlíčí make-up, stíny i tmavé linky. Pleť zanechá hydratovanou a svěží.

Nahlásit
  • 08.09.20

Na téhle řadě miluju tu jemnou parfemaci se zcela autentickým zklidňujícím heřmánkem. Tohle balení je úžasně praktické do kabelky. Občas se mi přes den rozmaže řasenka a začne mi slzet oko. Zklidňující krém po ruce situaci doslova v mžiku zachrání.

Nahlásit
  • 04.09.20

Výborný odličovací krém, používám jej jako mycí krém, v kombinaci s vodou vytvoří příjemnou emulzi, která bezvadně odličí ve sprše. Po heřmánku voní maličko, rozhodně nedráždí.
Celá řada je bezvadná, vyrobky jsou jemné, účinné a hezky balené.

Nahlásit
  • 03.09.20

Stačí opravdu maličko nanést na tampón a make up je odlíčen. Po odlíčení mám opravdu pocit vyživené a zdravé pleti. Krém má příjemnou heřmánkovou vůni.

Nahlásit
  • 02.09.20

Odličovací krém je veľmi jemný a ľahký po aplikácii na pleť. Nanáša sa jednoducho a konzistencia je príjemná. Táto rada ma zaujala najmä tým, že nemá takmer žiadnu vôňu a je jemná k pokožke.
Zatiaľ skvelý produkt. :-)

Nahlásit
  • 01.09.20

Dokonale odlíčí, pleť zanechá příjemně svěží, jemnou, vyživenou. Příjemná lehká bylinková vůně… Jako ostatní produkty z této YR řady - skvělý výrobek.

Nahlásit
  • 30.08.20

Velice jemný odličovač, pleť zklidňuje a vyživuje. Jen s velmi jemnou parfemací. Jeden z lepších produktů celé řady Camomille. Skvěle funguje v duu s micelárkou.

Nahlásit
  • 25.08.20

Snadné odličování s heřmánkovým krémem. Bála jsem se intenzivní vůně, ale celá řada má jen lehký nádech heřmánkové vůně téměř neznatelný, po vůni se musí doslova pátrat. Krém odličuje precizně, práce s ním je pohodlná a jednoduchá. Tenhle produkt z heřmánkové řady mě moc baví.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocené ve stejné kategorii

Nejčastěji hodnocená kosmetika Yves Rocher

O značce Yves Rocher

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných k výrobě produktů Yves Rocher.

Diskuze o této kosmetice

Yves Rocher