Sérum pro posílení vlasů

Recenze & zkušenosti

Průměrné hodnocení:

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Sérum pro posílení vlasů se hodí na poškozené vlasy a proti lámání vlasů. Sérum vytvoří na vašich vlasech speciální povlak, který je bude chránit před vysokými teplotami - dokonce i při 230 ° C!

Je v kategorii

Recenze: Sérum pro posílení vlasů

  • 07.10.19

Krásně voní, super se po něm rozčesávají vlasy, nelepí vlasy, nemastí a nijak je nezatěžuje. Já aplikuji na suché i mokré vlasy a jsem opravdu spokojená. Vlasy uhladí a jsou vyživené. Mám novou i starou variantu a jsem s oběma velmi spokojená. Doporučuji a ta vůně je boží a funguje jako krásný benefit na víc ;)

Nahlásit
  • 26.08.19

Tohle bezoplachové sérum je fajn. Doma mám určitě lepší sérum, ale musím říct, že dělá to co má. Sérum nanáším na mokré vlasy před tepelnou úpravou vlasů. Vlasy jsou po nich krásně hladké a nejsou vůbec vysušené. Proto hodnotím 4 hvězdičkami.

Nahlásit
  • 19.08.19

Tohle sérum mě zaujalo. Není to sice žádný top produkt, který bych musela mít pořád doma, ale je účinný a to je hlavní. Nanáším na mokré vlasy před fénováním (před žehlením už nedávám, vlasy by zvlhly a teplo žehličky by je i tak mohlo poškodit) a vlasy se snadno rozčesávají a snadno se s nimi pracuje.

Nahlásit
  • 12.08.19

Sérum lze použít jak do mokrých, tak i suchých vlasů, ale já ho používám pouze po umytí ještě do vlhkých vlasů, usnadní rozčesání a funguje i jako tepelná ochrana, konečky zjemní a na oko se zdají být zacelené.

Nahlásit
  • 09.08.19

Pro mé suché, krepaté a poškozené vlasy hledám stále něco co by je trochu oživilo. Tohle serum není vůbec špatné. Nanáším ho buď do konečků jako “výživu” na suché vlasy, nebo aplikuji na vlhké před fénováním. Vlasy uhladí, neslepí, neelektrizují. Dám to u ještě čas, ale zatím je to fajn produkt.

Nahlásit
  • 06.08.19

Táto bezoplachová starostlivosť na vlasy je fajn. Nijaký extra rozdiel na vlasoch nevidím, ale páči sa mi jeho ochrana pri vysokých teplotách. Vlasy nechávam najčastejšie schnúť bez fénovania, takže nie som úplne cieľová skupina. Aby som ho skúsila dobre, vlasy som i fénovala.

Nahlásit
  • 03.08.19

Toto som potrebovala…nakoľko si často často, veľmi často fénujem vlasy, skúšala som už x produktov práve na ochranu vlasov. Produkt vlasy nezaťažuje, po fénovaní nie sú zlepené. Príjemne vonia a vlasy ako bonus neelektrizujú. S produktom som spokojná :)

Nahlásit
  • 01.08.19

Sérum pro vlasy, které jsou hodně poškozené může být opravdu fajn. Pro moje vlasy už je to trochu moc péče, kterou nepotřebují, po přílišné výživě zůstávají jakoby těžké a bez objemu. Sérum by mělo sloužit i jako ochrana před teplem z foukání a žehlení.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Yves Rocher

O značce Yves Rocher

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných k výrobě produktů Yves Rocher.

Diskuze o této kosmetice

Yves Rocher