Sérum s dvojím účinkem Elixir Jeunesse

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Sérum s aktivní rostlinou látkou, která napomáhá k revitalizaci. Pleť je znatelně hladší, jemnější a jasnější. Obsahuje extrémně koncentrovaný výtažek z aphloie, který napomáhá s regenerací a zároveň chrání pleť před vnějšími vlivy prostředí.

  • 08.11.19

Sérum nebylo špatné, ale bylo zapotřebí ho nanést jen malé množství, protože se pak mělo tendenci pod krémem drolit. Jinak ale bylo příjemné a pleť krásně rozjasnilo a vyživilo. Nijak ani nedráždil.

Nahlásit
  • 16.10.19

Obnovuje a posilňuje štruktúru pleti, hydratuje a napomáha jej regenerácii. Pôsobí ako ochrana pred negatívnymi vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Nahlásit
  • 04.07.18

Sérum se rychle vstřebává, malinko se drolí, chce ho použít menší množství a vklepat, pleť je po něm jemnější a rozzářenější.

Nahlásit
  • 25.03.18

Mám celou řadu (sérum, noční i denní krém). Ale právě sérum mně baví nejvíc. Účinky detoxu se posuzují dost těžko, nicméně pleť je viditelně jemnější a dobře hydratovaná. Díky pipetě se dobře nanáší. Doporučila bych.

Nahlásit
  • 22.03.18

Moc příjemné sérum, které udělá pleť příjemně hebkou a příjemnou na dotek. Používám preventivně a už mám na stole další balení. Mám tak lepší pocit hlavně z toho důvodu, že žiji v hlavním městě, kde je detox potřeba :)

Nahlásit
  • 21.03.18

Sérum se velmi dobře roztírá, projasňuje a zvláčňuje pleť. Dvacítku z vás neudělá, ale zmenší vrásky a uzavře póry, což je super nejen z vizuální stránky. Pleť je zkrátka mnohem lépe chráněná, póry se méně zanáší a pupínky mizí. Je to super řada, pokud se nacházíte někde na hraně, kdy řešíte první vrásky, ale stále vás ještě trápí známky puberty.

Nahlásit

Nejčastěji hodnocená kosmetika Yves Rocher

O značce Yves Rocher

Značka Yves Rocher vznikla ke konci 50. let minulého století, a to jako kosmetická společnost, která působí v souznění s přírodou. Od svého počátku sídlí ve francouzském městě La Gacilly, kde provozuje také veřejně přístupnou botanickou zahradu. Právě tady je pěstovaná řada rostlin potřebných k výrobě produktů Yves Rocher.

Diskuze o této kosmetice

Yves Rocher