Zářivý lak na nehty

Značka:

Yves Rocher

Popis kosmetiky:

Řada zářivých laků obsahuje 37 barev a odstínů, které jsou inspirovány barvami rostlinného světa. Jejich jemné složení nepoškozuje nehty a skvěle drží. Nehty jsou dokonale zářivé a plné krásných barev. Složení obsahuje pryskyřici, která navíc nehty zpevňuje. Neobsahuje ftaláty, formaldehyd, kafr ani toluen. Skvěle drží až po dobu 7 dnů.

Je v kategorii

  • 18.04.18

Hezká paletka barviček. Mám doma asi tři a pro hezké syté barvy stačí jediná vrstva. Bez krycí vrstvy je výdrž sotva pouhýchm24 hodin, pak se začíná olupovat.

Nahlásit
  • 15.04.18

Jediný lak, který mi vydržel více než tři dny, bez známek opotřebení. Nevěřila jsem vlastním očím, nehty působí luxusním dojmem, zpevní je a ta výdrž je to, co na něm nejvíc oceňuji, protože na mých tenkých nehtech nic nevydrží. :-/ Má skvělý kartáček, díky kterému je aplikace fakt hrozně jednoduchá. Pro plné krytí nanáším tři vrstvy.

Nahlásit
  • 11.04.18

Jedna ze stálic v mé kosmetické výbavě. Paleta barev (minimáně pro mě použitelných barev) není tak široká, ale své favority jsem si rychle vybrala. S lakem se velmi pěkně při nanášení pracuje. Štětečkem málokdy přetáhnu, a to jsem trochu nešika. Lak pěkně schne a (alespoň mnou vybrané odstíny) parádně kryjí, takže jedna vrstva stačí. Jen avizovaných “až 7 dní” mi lak nikdy nevydrží- při běžném provozu max.tři dny a musím lakovat znovu. To je ovšem realita u všech běžných laků, takže za mě bez ztráty kytičky.

Nahlásit

Další kosmetika v kategorii

Diskuse o této kosmetice

Yves Rocher