Courvoisier L'Edition Impériale

Značka:

Courvoisier

Rok:

2006

Složení (neověřené)

HLAVA: mandarinka, kardamom, aksamitník, koriandr
SRDCE: atlaský cedr, zauzený čaj, kala, fialka

ZÁKLAD: vetiver, jedlová pryskyřice, kůže, hřejivá ambra

  • 12.12.13

S touto značkou jsem měla možnost se blíže seznámit již vícekrát (a její produkce mě nikdy nezklamala), ovšem parfémově je to poprvé… A napoprvé to vůbec není špatné.....co to povídám…napoprvé je to přímo výtečné: dřevo ze sudu, ve kterém zrál dlouhé roky hustý zlatý koňak, teplá pryskyřice, stopa ovocného nektaru a to vše orámováno sladce kouřovou, nepříliš sladkou, kořeněnou ambrou. Vůně je na pomezí unisexu a pánské vůně, takže je nositelná i (některými) dámami.

Nahlásit
  • 14.05.13

To je název tak vznešený, že to snad ani nejde rozumně přečíst. Ale to, co se pod ním skrývá, to rozhodně nepokulhává vzadu. Znáte to, někdy má vůně takové pojmenování, že čekáte vytržení do fantastického světa.
A skutek utek.
Tady ne.
Začátek je kvalitní Cognac naložený v sudu z ovocných dřev, hned v závěsu se přidává kandovaná citronová kůra v černé čokoládě. Postupně se přidává koření (kardamon) a ano, tušíte správně – hořící kadidlo smíchané s ambrou a k tomu dřevité pryskyřice z cedru a jedle.
Já sice fakt netuším, jestli mám edp nebo edt, protože ta laskavá duše, co mi dala vzorek, mi to tam nenapsala, ale jedno vím určitě JDU HO SHÁNĚT.

Nahlásit

Hodnocení parfému Courvoisier Courvoisier L'Edition Impériale

Líbí se mi (6) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama