Hugo XY

Značka:

Hugo Boss

Rok:

2007

Složení (ověřené)

zelená hruška, bazalka, máta, drcený led, libanonský cedr, pačuli

od 29 Kč
od 143 Kč
od 669 Kč
od 635 Kč
od 715 Kč
od 355 Kč
  • 09.05.12

Intenzivně chladivá vůně. Je to jako divoký travnatý porost krátce po dešti. Vlhkost je cítit ve vzduchu, zeleň všude kolem je ještě úplně mokrá a půda, místy s odhalenými kořeny, je nacucaná vodou.
Hlavním tónem je zeleň, do toho vystupuje vůně bazalky, máta je cítit jen okrajově.
Vůně je zcela nekomplikovaná a není v ní co dalšího objevovat. A tak je ideální pro ty chvíle, kdy už člověk nechce o ničem přemýšlet, a už si chce jen vychutnat svůj vychlazený nápoj v orosené sklenici.

Nahlásit
  • 17.03.12

Jestliže v Hugo Boss Baldessarini bylo hodně prvků,přinášejících osvěžení a vůně jako taková působí uklidňujícím dojmem,v této abecední(kolikáté odnoži?)je znát ,že se tvůrce vrací k umírněné klasice.Nic nezkazil,ale také neoslnil a tuto toaletku nedokázal povznést z průměrné šedi .Při troše fantazie bych možná mohl ucítit ve složení uvedenou zelenou hrušku,trochu máty pro svěžest,ale jak voní třeba drcený led si nedokáži představit.Navíc mám dojem,že celá kombinace je vyumělkovaná,se snahou uvést na trh vůni ,která se urve z průměrných kritérií .Této se to zřejmě nepovede.Je i malinko syntetická,a schází jí drzejší prvky,aby zaujala a stala se hitem,jako před lety No 6…

Nahlásit

Hodnocení parfému Hugo Boss Hugo XY

Líbí se mi (10) 36%
 
Neutrální (14) 50%
 
Nelíbí se (4) 14%

Reklama


Reklama