Nautica Voyage
 

Voyage

Značka:

Nautica

Rok:

2006

Složení (ověřené)

zelené listy, vodní tóny, mech, dřevitá ambra

  • 04.09.17

Definitivně jedna z nejlepších svěžích akvatických vůní všech dob. V USA je, co jsem slyšel, hodně známá, prakticky legendární. U nás o ní ale kupodivu téměř nikdo neví (a to je velká škoda).

Nautica Voyage je pro mne definicí akvatického žánru - výrazné osvěžující mořské tóny ji provázejí od začátku až do konce. Je ovšem originální, nevoní jak kdejaký sprchový gel či levný deodorant (jak by se snad někdo mohl obávat), ani jako jiné známé akvatické vůně (Armani Acqua di Gio, Bvlgari AQVA, L'Eau d'Issey Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche). V hlavě je výrazně cítit zelené jablko (v kombinaci s mořskými tóny někomu může snad připomínat i meloun), v srdci dominuje lotosový květ a základ tvoří typická mužská směs (avšak dobře sladěná) pižma, cedru, větvičníku a ambry.

Co je na Nautica Voyage výjimečné je její skvělá výdrž (na svěží akvatickou vůni nevídaná, překoná hravě téměř všechny své mnohonásobně dražší sourozence) a dobrá sillage (zaujme pozornost a ženám se líbí). A jak už jsem nakousl její cena je neuvěřitelná - ještě vloni se dala koupit za pouhých 350 Kč (dnes již trochu dráž, za 450 - 500 Kč, což je však stále extrémně levné s ohledem na kvalitu této vůně). Jen pozor na to abyste omylem nekoupili Voyage Sport nebo Voyage N-83, což jsou příšerné vůně, které s originální Voyage nemají naprosto nic společného.

Na horké letní dny zcela ideální volba, kterou rozhodně neprohloupíte (pokud tedy netrpíte nějakým nepřirozeným odporem ke svěžím akvatickým vůním - v takovém případě se Nautica Voyage velkým obloukem vyhněte).

Nahlásit

Další parfémy Nautica

Aqua Rush Gold Nautica

  • 1 hodnocení

Blue Nautica

  • 2 hodnocení

od 69 do 283 Kč

Nautica Woman Nautica

  • 1 hodnocení

Latitude Longitude Nautica

  • 1 hodnocení

Oceans Nautica

  • 1 hodnocení

Voyage Nautica

  • 33 hodnocení 1 recenze

od 363 do 565 Kč


Reklama


Reklama