Paris Hilton Just Me for Men
 

Just Me for Men

Značka:

Paris Hilton

Rok:

2007

Složení (neověřené)

HLAVA: tangerinka, limeta, další citrusy, černý rybíz, tráva
SRDCE: šalvěj muškátová, mořský vánek, hřebíček, lotos, kadidlo
ZÁKLAD: pačuli, dřeva, mech, pižmoambra

  • 15.08.17

Just Me for Men je další povedenou kopií Acqua di Gio. Autorem je stejný parfumér jako v případě Perry Ellis 360 Red for Men a tyto dvě vůně jsou si opravdu velmi velmi podobné. Pokud je vyzkoušíte vedle sebe, liší se prakticky jen tím, že Just Me je trochu vzdušnější (pravděpodobně mořské tóny, ale ne moc výrazné) a nepatrně sladší. Lehký nádech skořice v 360 Red byl v Just Me nahrazen černým rybízem. V základu Just Me je také přidané kadidlo a není tak výrazný cedr jako v 360 Red. Výdrž je podobná, byť 360 Red je zdá se trochu silnější.

Stejně jako v případě Perry Ellis 360 Red platí, že kopie předčila originál. Just Me je lepší než Acqua di Gio a přitom má třetinovou cenu. Ovšem jestli je lepší Just Me nebo 360 Red, to nejsem schopný říct, bude to dost individuální volba. Just Me je možná mírně blíže Acqua di Gio než 360 Red, ale 360 Red je zase díky skořici trochu zajímavější.

Nahlásit
  • 27.12.07

Tato vůně je myslím jako dělaná na Jaro a léto. Velmi svěží kombinace citrusů, koření a dřeva tvoří příjemný celek. Ze začátku mi připomínala trochu Zegna-Esenza di Zegna, jenže ta je více kořeněná. Výdrž je solidní.

Nahlásit

Hodnocení parfému Paris Hilton Just Me for Men

Líbí se mi (2) 100%
 
Neutrální (0) 0%
 
Nelíbí se (0) 0%

Reklama


Reklama