Ach ta pošta...

Stránka:  « Předchozí 1 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
MagnolieS 12.2.22 15:26

Obálky na CP jsou o korunu dražší, tiše a nenápadně 8-)

A dnes sepsula na přepážce obsluha moji spojku s flakónem v CP, že je to moc velké a může se posílat jen do 5 cm???? 8-O
To je nějaká novinka, nebo neznalost personálu, nevíte?

domenica 12.2.22 16:26

@MagnolieS
Jj, malé 8, velké 11, už asi dva měsíce..

A to druhé je neznalost personálu. Co se do obálky vejde, to se může poslat. Klidně míč. :-)

MagnolieS 12.2.22 16:46

@domenica Obálky beru do foroty, naposledy v prosinci asi vždy 30 + 20, tak jsem to nevěděla, ono je vlastně ted v kurzu zdražovat vše i to co roky někde leží ladem, tak proč ne :nevim:
Těch 5 cm jsem tušila , že neznalost, děkuji :kytka: a snad nám to ČP taky neutne novejma podmínkama třeba, mně CP maximálně vyhovují i na odstřiky, hlavně dodání do druhýho dne je fajn.

domenica 12.2.22 21:44

@MagnolieS
přesně, já posílám - co se vejde - výhradně jako cenné psaní. Doručuje se prioritně druhý den, dá se to dobře pojistit, a dá se to krásné zabalit právě do těch až kulatých tvarů, když je potřeba. :-)

phulosoraptorka 7.4.22 15:02

Zásilkovna od května zdražuje.
A Balíkovna české pošty už zjevně konečě umožňuje stejnou službu jako Zásilkovna (zasílání balíku z Balíkovny na Balíkovnu i pro běžné uživatele, hurá!), ale levněji, za 65 korun.
https://www.balikovna.cz/cs/poslat-balik

Má někdo zkušenost?

MagnolieS 7.4.22 16:42

No, aby to taky od května nenapálili, navíc s poštou je vždy voser dodržovat jejich nastavený nesmysly + těžká spolupráce na reklamacích atd., zkušenosti také přivítám.
Leda, že by jim to balení bylo fuk, stejně jako Zásilkovně :nevim:
Ani žádná appka k tomu :think:

nikiska1 14.4.22 15:42

Necháváte si ještě někdo vůbec posílat balíčky poštou? Já automaticky hledám e-shopy, kde nabízejí zásilkovnu nebo osobní odběr. Když to jinak nejde tak kurýra, který se aspoň snaží balíček doručit.

MagnolieS 14.4.22 18:35

@nikiska1 Jo, ale s tím, že mi to v práci přinese až pod nos a nikam nemusím, eshopy podle dopravce si teda nevybírám :nevim:

MagnolieS 22.6.22 15:48

Předevčírem v noci jsem rozjela boj se zásilkovnou - zamrzlá zásilka v Nitře na SK :-?

Evian 25.6.22 19:33

@phulosoraptorka Zrovna jsem posílala min. týden, za mě dobrý, zadáš pár údajů do PC, nechce to ani konkrétní rozměr, váhu balíčku, jsou tam už míry předepsané, do čeho se vejít, jsem to teď dohledala, Parametry balíku :
Velikost:
max 50 × 50 × 50 cm
Váha:
max 15 kg
Obal:
krabice

Pojištěné je to taky dostatečně, ale už nevím, do kolika přesně.
Zaplatíš, pak si vytiskneš štítek, nebo opíšeš kód, ten napíšeš na krabici + jméno a příjmení.

Stránka:  « Předchozí 1 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
Váš příspěvek