*ANNICK GOUTAL

Červánek 8.8.14 07:58

@horse66 je jenom na FB - kde dnes také firmy mají reklamy a sbírají zákazníky. FB má skoro každý, komu nevadí být na tak velké sociální veřejné síti. :mavam:

horse_66 8.8.14 08:01

@Červánek No ano, já jsem právě ten případ, mně FB vadí… ale bohužel některé informace jsou jenom tam. :think:

Červánek 8.8.14 08:04

@horse66 ono se ale můžeš na FB registrovat bez podání informací o sobě - osobní údaje, „číslo bot, jméno Tvé babičky za svobodna“ atd., zadává se tam jen mailová adresa a heslo pokud vím. A pokud máš mailovou adresu, tak v podstatě také trochu odkryješ své Já, podobně tak i s platební kartou, či mobilem atd. atd. Používáme-li tyto komunikační a platební prostředky v každodenním životě, nejsme již nedohledatelní. :mavam:

munu 8.8.14 12:17

@Červánek Sylvi, ale ten odkaz bohužel nefunguje ani mě a to FB mám :think:

Červánek 8.8.14 12:20

@munu tak to je nějaká zrada :think:

Červánek 8.8.14 12:23

@munu a teď - teď je to přímo ze značky z FB, ten předtím mi poslal jeden Ital

tady tento jsem okopírovala od AG z FB - tak prosím zkus Mirko a zkuste prosím i Vy další. Ono to malou chvilku po kliknutí trvá, než video naskočí. Také nevím proč :think:

https://www.facebook.com/photo.php?…

horse_66 8.8.14 12:30

@Červánek Pořád mi to nejde, ikdyž FB mám :nevim: . Nemusím být členem nějaké skupiny ??

Příspěvek upraven 08.08.14 v 12:33

munu 8.8.14 12:32

@Červánek Ani teď :(
A když si vlazu na fb přímo na uživatele Annick Goutal a kliknu na videa, tak tam žádná videa nevidím :think:

Červánek 8.8.14 12:33

@horse66 já nevím co s tím, protože mi to funguje, munu teď psala, že jí to také nejde. Je to záhada. Tak to je mi líto, protože jsem Vás chtěla potěšit.

Když kliknu na odkaz, ukáže se mi čtvereček - prázdný a za pár milisekund se to video rozjede. A nevím, proč Vám se nerozjede :| Jsem bezradná :nevim:

Červánek 8.8.14 12:34

@munu videa u uživatele Annick Goutal jsou jen na FB vlevo trošku dole.

horse_66 8.8.14 12:37

@Červánek No, já jsem se taky chtěla potěšit … Koukala jsem na stránky AG a žádné video tam není. Nemusím být členem skupiny náhodou :mrgreen: ?

Červánek 8.8.14 12:38

@munu @horse66 Je to krátké video 1,19 minut a je v závěru zaměřené na vůně v „novém kabátě“ /flakónech/. To je škoda, že to nevidíte, je u toho i taková pohodová musik.

Červánek 8.8.14 12:40

@horse66 na webovkách AG není, zda musíte být členové skupiny na FB u AG ? no možná v tom je ten háček, tak klikni na sleduji, nebo přidat - nebo tak nějak to tam je - zkus - te lidičky ;)

horse_66 8.8.14 12:44

@Červánek A ty jsi členem skupiny AG :) . To je právě to, co nechci dělat a proč nemám FB ráda. Jenom 2× jsem to udělala a musela jsem to zase zrušit. Tak to mám teda ale smůlu, já vím. :) Úplně mi stačí ty reklamy v pruhu napravo … půjčka na občanku a pod. :mrgreen:

Červánek 8.8.14 12:49

@horse66 ale mi nechodí žádné reklamy z AG do mailu a tak a napravo reklamy zde - já vidím jen ty voňavé - a ty mě neruší - žádné jiné mi nenaskakují. Sem tam mi naskočí upoutávka na hotely třeba do Dubaje, když nějaký hledám - to je vše. Žádná půjčka na občanku :mavam: Asi tou souvisí s nastavením nebo antivirovým programem a ten já mám od ESETU

Stránka:  « Předchozí 1 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 Další »
Váš příspěvek