Blbé (parfémové) dotazy

Reklama

domenica 04.08.17 23:24

@lilithc
Dobrý nápad. :palec: Do lednice mám chuť zalézt celá, i bez zkoušení parfému.

melany 05.08.17 12:46

Nemáte někdo zkušenost s deodorantama různých parfémů, např Angel, J ´adore, Chance…, jestli voní stejně jako parfémy a jak vydrží? Díky

Tanulik 05.08.17 13:50

@melany Tebou zmieňované značky zrovna v deodorantových prevedeniach nepoznám , ale ja mám skúsenosti , že voňajú rovnako ako parfémy / EDP , EDT / . Momentálne používam k voni Magnolie Nobile /Acqua di Parma / a My Burberry a sú naprosto identické a rovnako to platí aj o roznych telových mliečkach . Všetky sú krásnych voní a pekne doplňujú voňu parfému . Ja mám pozitívne skúsenosti . :inlove:

@melany píše:
Nemáte někdo zkušenost s deodorantama různých parfémů, např Angel, J ´adore, Chance…, jestli voní stejně jako parfémy a jak vydrží? Díky

Nebývají úplně totožné, mívají jiný vývoj a někdy i jiné složení (víc lehkých/hlavových složek - citrusů, pudru, bylinek ap.) + složky, které potlačují pocení mají vlastní zápach, který změní vyznění vůně. Účelem deodorantu není nahradit parfém, ale nahradit obvyklý deodorant (z drogerie), který by se s parfémem mohl „mlátit“.

Eunika 05.08.17 17:22

@melany
Pořizovala jsem manželovi Dior Homme Sport (ve spreji) a už nikdy žádný deodorant nepořídím. Použit jednou, cítím z toho lacinou drogérku, opravdu se mi hned navalovalo. Pokud chceš, klidně Ti ho můžu, pro představu poslat, protože mi tady leží bez povšimnutí.

Hanka H 05.08.17 18:23

@melany S deodoranty mám zkušenost špatnou - jak uvádí Míla@Eunika, mělo to většinou „ocásek“, a životnost bídná. Tělová mlíčka si vyrábím dle jednou tady zmíněného návodu. Schovám si malou pixlu např. od krému na obličej a smíchám v něm pleťové mléko bez vůně (z běžných drogerií) s pár střiky parfému. Pochopitelně to nedělám se všemi vůněmi.

melany 05.08.17 19:58

@Hanka H díky, to teda určitě vyzkouším, měla jsem myšlenku, že bych si koupila deo k nějaké vůni, co mám, ale ještě uvidím… :-)

Kjitka 05.08.17 22:50

@melany já s deodoranty taky nemám dobrou zkušenost…jsou neúměrně drahé, ale mám ráda sprcháč + mlíčko od vůně…a jinak volím deo bez vůně :wine:

Poéma 06.08.17 08:19

Neviděls jste někdo někde Izia od Sisley za slušnou cenu?

Dananeustupova1979 06.08.17 16:18

Dior jadore.

Prosím, nevíte o který rok se jedná?
Jadore eau de toilette :)

děkuji moc :) :rose:

Essence de mandarine d'italie
Essence de rose damascena
Essence de néroli

v překladu :
Itálie Tangerine Essence
Damascena růžový olej
Neroli olej

Medojedka 07.08.17 15:12

Vypadá to, že značku Parfumerie Generale koupil Pierre Guillaume . Také na svém vebu píše, že koupil značku Phaedon. Víte někdo něco podrobněji? Hlavně z hlediska změny zařazení v databázi.

EvulinkaH 07.08.17 18:11

Dají se v českém Marks & Spencer koupit vůně značky Monotheme??Nevíte někdo náhodou?? :think:

@Medojedka píše:
Vypadá to, že značku Parfumerie Generale koupil Pierre Guillaume . Také na svém vebu píše, že koupil značku Phaedon. Víte někdo něco podrobněji? Hlavně z hlediska změny zařazení v databázi.

Parfumerie Generale je a byla vzdycky jeho - proto PG (Pierre Guillaume/Par. Gen.). Stejně jako Huitième Art, kterou založil později jako platformu pro tématické parfémy - tady něco o těchto dvou značkách a neretušované foto PG, uúúú..... :srdce: :inlove: :sweet: https://parfumerka.wordpress.com/…e-prekvapko/

Příspěvek upraven 07.08.17 v 19:30

Medojedka 07.08.17 18:42

@Romana Frangipani.cz Ale mám pocit, že dříve na Fragrantice Parfumerie Generale byla jako samostatná značka, a teď je jako kolekce Pierre Guillaume :think: ??

Stránka:  « Předchozí 1 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama