Blbé (parfémové) dotazy

Jitka77 16.10.19 23:25

Tak mně to jde :think: dát zboží do košíku.

Kjitka 17.10.19 09:41

i mně to jde

lenka trnka 17.10.19 13:24

@Jitka77 Ten Tardes mě také docela zaujal, ale trochu se ve složení bojím té růže a pelargonie. Jak jsou tam výrazné? Dá se vůně k něčemu přirovnat? Bylo zmíněno Battito a to se mi líbí moc.

@1ivka1 Objednala jsi? Můžeš napsat jak jsi spokojená?

Děkuji :rose:

1ivka1 17.10.19 14:43

@lenka trnka Objednala, no až v pondelok sa jej dočkám, potom určite napíšem.

Jitka77 17.10.19 14:52

@lenka trnka Pro mě je Tardes nadýchaná vůně čistoty, která má šmrnc. Ze složek cítím asi nejvíc heliotrop, díky němuž je vůně pudrová, znatelné jsou mandle - bílé, nepražené. Kompozici lehce zahušťuje tonka a celé to sedí na pižmově dřevitém základu nejvyšší kvality. A potom je tu něco navíc, něco lehce pikantního - jestli je to pelargonie nebo celer, dělá celku dobrou službu. Parfém je vyvážený, negurmánský a trochu mimozemský. Jemná vůně, které nechybí určitá průraznost, a mimoto velice dobře drží. Lakovaná krabička pudru, to je asi celkový dojem. Kromě Battita má pro můj nos určité styčné body i s Pure eVe, ale ta je „obyčejnější“ a malinko sladší.

lenka trnka 17.10.19 15:16

@Jitka77 Děkuji za krásný popis. Zní to lákavě. Myslíš, že je vhodná na zimu?

@1ivka1 Budu se těšit.

Jitka77 17.10.19 15:37

@lenka trnka No do tepla není… Já jsem ji kupovala někdy v březnu a to byla moc pěkná, vysloveně v mrazech ji vyzkoušenou nemám.

Biely kvet 17.10.19 16:11
@Jitka77 píše:
@lenka trnka Pro mě je Tardes nadýchaná vůně čistoty, která má šmrnc. Ze složek cítím asi nejvíc heliotrop, díky němuž je vůně pudrová, znatelné jsou mandle - bílé, nepražené. Kompozici lehce zahušťuje tonka a celé to sedí na pižmově dřevitém základu nejvyšší kvality. A potom je tu něco navíc, něco lehce pikantního - jestli je to pelargonie nebo celer, dělá celku dobrou službu. Parfém je vyvážený, negurmánský a trochu mimozemský. Jemná vůně, které nechybí určitá průraznost, a mimoto velice dobře drží. Lakovaná krabička pudru, to je asi celkový dojem. Kromě Battita má pro můj nos určité styčné body i s Pure eVe, ale ta je „obyčejnější“ a malinko sladší.

Krásne! Normálne som dostala na ňu chuť! :rose:

lenka trnka 17.10.19 19:55

@Jitka77 Děkuji.
@Biely kvet Já taky ;-)

1ivka1 23.10.19 11:48

@lenka trnka takže Tardes, prvý strek do vzduchu, cítim jemne mandlicky,bile bez supky, strek na ruku, očami kontrolujem ci to co som strekla do vzduchu, som si strekla aj na ruku, závan repelentu(podobný som mala v balmain ivoire) ten sa rýchlo stráca. striedaju mandle v zelenej semisovej šupke s jemnym závanom pelargonie, vôňa naberá na obrátkach po 10minutach sa na čelo postaví Tonka, výrazne natrpkla, no stále sladká,na čele zostane po celú dobu. . po pol hodine sa ukáže slivka,v rozvarenej podobe, veľmi hustej, ešte trocha teplej,no nie horúcej, ale iba za lyžičku, na dokreslenie. Po ruži ani stopa. celu kompozíciu vnímam ako trpkosladkodrevitosemisovu, hoc krásnu, kvalitnú a prepracovanú, kamoši nebudene, veľmi mi pripomína manželov antiperspirant dove men clean comfort, taktiež výrazne tonkovy. Zrejme to bude mojou pokožkou, nevnímam ho ako dámsky. Skôr sladsi unisex. Charakterom VCA midnight in paris. mam pocit, že manželovi by sa hodil veľmi, no asi by ma zrušil že sa snáď nebude voňať ženským parfemom. Asi poputuje do inzercii

lenka trnka 23.10.19 12:13

@1ivka1 Děkuji. Krásně jsi vůni popsala. Já mám objednaný vzorek, tak také brzy vyzkouším. Jsem zvědavá. Škoda, že ti nesedí.

Elvira 23.10.19 17:53

Prosím o radu. Objednala jsem na elninu Lancome Poême EdP a při osobním odběru jsem zjistila, že je na krabičce napsáno L'eau de Parfum. Přitom v popisku mají EdP. Je to odlehčená verze? Ani jsem nevěděla, že u Poême existuje. Radši jsem ji hned vrátila.

Medojedka 23.10.19 18:32

@Elvira Na ofi stránkách lancome.fr a lancome.uk.co není. Nikdy jsem se nesetkala s jinou verzí Poeme, než edp. To je teda šok 8-O

MagnolieS 23.10.19 18:33

@Elvira Hmm kouknu doma na krabičku, tu jsem nikdy moc nestudovala :think:

edit: ono to na tý krabičce asi je, podle toho co jsem ted zkoukla na netu.

EvulinkaH 23.10.19 19:01

@Elvira já jsem po tom pátrala u jiné vůně a prý je to prý jen jiné označení pro edp

Stránka:  « Předchozí 1 1222 1223 1224 1225 1226 1227 1228 1229 1230 1231 1232 Další »
Váš příspěvek