*CHANEL

Danilejka 21.9.17 14:00

Chanel Coromandel
Mohla by mě dobrá duše zasvětit do rozdílu mezi EDT a EDP? Jak moc se od sebe liší?

Mám zkoušenou verzi EDP a naprosto ji zbožňuji. Chtěla jsem koupit odstřik, ale naskytla se možnost zatím jen verze EDT. Tak váhám, nemám jí ozkoušenou :-?

Děkuji! :-)

domenica 21.9.17 16:54

@Danilejka
Obě verze jsou nádherné. To byl můj první dojem při loňském uvedení v Paříži:

http://guerlinade.cz/…femove-vody/

a ten dojem se nezměnil ani po roce.

V krátkosti: původní verze edt je více pačuliová, tmavo-zeleně zemitá, trošku toho sklepního odéru, vonné tyčinky. Dokonalá „antichanel“ vůně.
Parfémová voda je učesanější, méně skepa, více bílé čokolády, jemnější, ženštější.

Danilejka 21.9.17 18:29

@domenica děkuji Ti za krásný článek! :-)

Zřejmě budu tedy dál pátrat po verzi EDP, ze které mě nadšení neopouští.
Před dvěma týdny mi v inzerci utekl 30ml odstřik. No, kdo pozdě chodí :-)

Ještě jednou moc díky za reakci :rose:

Lucinela 22.9.17 05:53

@domenica
Moniko, EdT jsem právě kvůli sklepu nerozdýchala, obzvlášť v dešti se na mně jednou tak nepěkně rozložil, že jsem Coromandel zavrhla. Ve verzi EdP jsi mě dokonale nalákala, asi se podívám do příslušného vlákna :-). Děkuji. A recenze skvostná :palec: . Já jsem unešena z Jersey EdP, přirozená úcta k této vůni mi zatím nedovolila napsat na ni recenzi, která by jí byla hodna :-) .

Danilejka 30.10.17 10:40

Nevíte, zda se dá v Praze sehnat Coromandel 70ml, případně za jakou cenu?

Koukala jsem na stránkách www.chanel.com, že vyjde něco málo přes 4.000,–
Nevíte, jak je to při objednání na stránkách s poštovným a zda doručují do ČR? Nejsem moc zdatný angličtinář :-?

Díky, díky :rose:

Lucinela 27.1.18 17:41

Prosím některou odbornici na č. p. (mainstream) o porovnání s verzí EdP, EdT, resp., který č. p. se „vyplatí“ - je propracovnější, hladší, kulatější (znám jen Chanci a tak ji vnímám, ostatní jsem bohužel neměla možnost vyzkoušet). Děkuji :rose: .

ZPĚVAČKA 27.1.18 20:36

@Danilejka já měla odstřik od Euniky, ale ta asi vůni znáš a chceš rovnou celé balení,…

Venea 27.1.18 20:53

@Danilejka už je to asi pasé, ale Chanel pokud vím v Praze butik nemá, takže se koupit nedá…nejblíž asi Vídeň?

P.s. Myslím, že jednu dobu kolovala nějaká zpráva, že by se v Praze měl otevírat, ale myslím, že se to pak nerealizovalo, každopádně kdybys přišla na to, kde se dá koupit, dej vědět, taky by mě to zajímalo…

Frankie 24.4.18 07:30
Medojedka 2.5.18 11:51

Prosím, mají nové Exclusifs (EDP) také magnetické víčko?

ZPĚVAČKA 8.5.18 21:37

Tak mám na levé ruce střik Chanelu Chance eau fraiche, krásná a na pravé Chanel Chance eau vive, taky pěkná. Byla jsem v Douglasu v PL.

Beverly 8.5.18 21:51

@Medojedka Mají :-)

Medojedka 8.5.18 22:03

@Beverly Děkuji :hug:

Venea 9.5.18 10:58

nevíte prosím, jestli se dají v Drážďanech koupit někde exkluzivky Chanel? Děkuji :-)

MagnolieS 9.5.18 11:51
Stránka:  « Předchozí 1 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 187 Další »
Váš příspěvek