Co dneska pijete?

Dariss 22.10.19 09:19

@Frankie Tak to já jsem ráda když ty dva litry vypiju za den. Ano, na cvičení je nižší váha dobrá ale opatrně. Jídlo je důležité. Nemusí být velké porce ale alespoň po menších by se mělo.

otakara 22.10.19 23:33
@Frankie píše:
Nevím, zda někdo bude podstupovat čištění kloubů pomocí odvaru z bobkového listu (à la Jiří Cingroš), nicméně já se chystám min. na týdenní kúru.

na toto sa chystám tiež, ale nie týždeň, píšu, že jeden deň, potom nejaká prestávka. No, skúsim si doštudovať, stretám sa s tým, že ten odvar z 5g bobkového listu je ekrazit, má sa piť potroške. Tak ako? :-)

Frankie 23.10.19 00:10

Dear Otakara/Dášo,
věřím, že jsi vědomostně na adekvátní výši, tedy dokážeš rozpoznat mezi stádem, kterému byla určena 1-denní třeba kúra a svou vlastní jedinečností, má-li to nějaký vůbec smysl, kterémuž určena byla (jako osvíceným) „drastická“ metoda.
Ano, pít po trošce během dne podle návodu, sama najdeš, jinak napiš, knihu vlastním, vyzkoušeno osobně a hl. několik dnů.
Vím, že máš problémy s kolenem, snad jsem to pochopil správně, J. Cingroš čerpal znalosti z lidového léčitelství, ale předesílám, nikomu to nevnucuji/nedoporučuji.
Strachy nejsou na místě, přijdou na pořad dne, až když dostaneš Alzheimera…

Frankie 23.10.19 00:20

@otakara
Ekrazit? :poblion:
Pro lidská zvířátka-prasátka, která se snaží jako potkani co nejdříve sežrat svou životní hromádku, pravděpodobně ano.

Frankie 23.10.19 21:58

Už mi to začalo, dnes večer připravuji 1. dávku bobkového čaje.

Frankie 24.10.19 06:30

Bobkový čaj po velkých lžících.

Frankie 24.10.19 10:18

Maté, cca 1,5 litru.

Frankie 28.10.19 10:17

Voda s citrónem po probuzení.
Bobkový čaj.

Frankie 30.10.19 07:46

Totéž.
A kafe z Lidlu s kořením.

Renusatko 31.10.19 15:57

Poslední dobou piju každý den litr čaje z čerstvého zázvoru s citrónem a medem. Jestli mě skolí nějaká nemoc, tak budu pěkně naštvaná :lol: .

Frankie 2.11.19 12:06

Každý den citrónovou vodu, bobkový čaj, dnes mi však došel list.

otakara 2.11.19 18:28
@Frankie píše:
Každý den citrónovou vodu, bobkový čaj, dnes mi však došel list.

ahoj, pochopila som, že sa ti bobkáč minul, môj brat ho pestuje, tak mám dobrý zdroj. Cingroša si idem preštudovať, knihu mám kdesi na polici, tak čo mi chýba? Vôľa? Nie, nechýba mi nič, ozvem sa čo a ako čoskoro. :mavam:

otakara 3.11.19 07:21

@Frankie našla som Cingrošovu knihu, našla som aj bobkový návod, predtým je uvedený ten „môj“ spôsob, ale skúsim tú druhú variantu :-)

dnes som pila svoju obvyklú odstátu vodu - 6dcl, po káve - púpavový čaj, zmeska v sáčiku, takže žiadna jednotka, lepší by bol z nazbieraných listov, byliek. Nenazbierala som si, nemám ;-)

Frankie 3.11.19 08:22

@otakara
Příští týden po návratu do Prahy budu pokračovat, zkusím tu kůru protáhnout o další dny.
Právě teď půllitr vody s citrónem a nachystána jsou 2 kafe s limitovanou edicí Müllermilch (White Choco Macadamia) a muškořem.

Frankie 7.11.19 10:16

@otakara
Včera jsem koupil v Albertovi nějaký šípkový čaj od Jemči, asi jsem se spálil, s tím lidlovským se nedá srovnat, skoro ani nebarví. :think:

Stránka:  « Předchozí 1 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 Další »
Váš příspěvek