Co jste dnes měli dobrého?

Hanka H 24.3.20 19:46

@Lucinela Suchary, brambory ...... :-( co je to za móresy?! :pudl:

Lucinela 24.3.20 20:38

@Hanka H
Já jsem včera oblékla neelastické džíny a nějak mi nepadly :lol: . Já jsem nevěřila svým očím, tělu, ty domácí legíny a elastické džíny jsou mrchy proradné :palecdolu: :pudl: . Jsem malinká, kilečko, dvě nahoru a už nevypadám štíhle. Ach, jo, já vím, že jsou to blbé starosti, ale nechci být po karanténě jako koule :lol: . Nějak jsem se spustila, není mým běžným standardem spořádat celé višně v čokoládě na posezení ze stresu.

fegitah 24.3.20 21:38

@Hanka H Hanko, pokud jsi založila kvásek včera, tak nese mé jméno 8-O . To je docela zavazující. :lol:
Doufám, že ho budeš pravidelně přikrmovat, aby vydržel neomezenou dobu. :lol:
Mně Ingrid, naštěstí žádnou neznám, kdysi za týden chcípla. :-(
@Lucinela já bonboniéru zásadně na posezení, nehledě na počet pater! ;-)

A dnes smaženice. :-)

Hanka H 24.3.20 21:51

@fegitah Tak péče o kvásek jmenovkyni bude nesmírně zavazující :think: - až se mi z té zodpovědnosti podlomila kolena :-D ! Nastavila jsem si upozornění v mobilu, abych ho nezapomněla přikrmovat. Predpokládám, že ta smaženice byla z našeho loňského sběru?! Jsem zvědava, kolik toho nasbíráme letos v rouškách - nevidím v ní ani na schody. :pudl:
@fegitah @Lucinela Někde jsem slyšela/četla, že otevřená bonboniéra či čokoláda se kazí rychleji než mleté maso vystavené pokojové teplotě! ;-) Dobře děláte, dámy :hug: !
Já v případě čokolády a arašídového másla razím heslo: „Nesežeru jenom to, co domů nepřinesu!“ Takže pokud ho po zralé úvaze v obchodě poruším, svými činy se nestresuji. Teď už několik hodin kroužím kolem (zatím!) neotevřeného balíčku kešu - přinesli ho do mé domácnosti nějací zlí duchové :-( :pudl: !

fegitah 24.3.20 22:04

@Hanka H předpokládáš správně, použité houby jsme sbíraly spolu. Houbaření v „našem“ lese by mně zvedlo náladu, už se těším, a snad to bude s holým obličejem. :hug:

Biely kvet 24.3.20 23:36
@Hanka H píše:
@Biely kvet Napiš prosím na rohlíky recept :hug: ! Dneska jsem za zoufalství koupila balený toustový chleba… Díky!

Pridala som do receptov odkaz. :-) Pri vaľkaní som cesto rozdelila na dve časti a z každej urobila 16 ks.

JosefKamil 25.3.20 13:48

dnes dietně :-D

milacka 25.3.20 15:21

@Lucinela nie si sama, ktorá sa spustila, na čokoládu dostávam chuť vždy neskoro večer, ten nájazd do kuchyne vyzerá až závislácky. Ja som chudá vysoká, ale pravidelné pojedanie študentskej xxl čokolády aj mne zanechá následky, nechcem vyzerať ako hajzlový pavúk, chudé nohy, bacuľaté brucho. Mne sa “spustenie” odzrkadlí len na bruchu. Nikdy som sladkosti nemala v láske, ale teraz ?
Nespoznávam sa :think:

milacka 25.3.20 15:27

@JosefKamil počúvaj chlape, nerob mi chute :hug: :potlesk:

milacka 25.3.20 15:29

@Biely kvet šikovnica si :palec: , ja som dnes zmenila plán a varila fazuľovicu, ja bez a manžel s klobásou. Lyžica v nej stojí, vydarila sa. V poslednej dobe rada varím a nerada upratujem.

Biely kvet 25.3.20 18:20

@milacka Vidím, že pravá " dolňácká" s cestovinou. Aj ja mám takú rada, naši zas radšej so zemiakmi. :-)

milacka 25.3.20 18:51

@Biely kvet so slížami mi chutí viac ako so zemiakmi a túto veľkú hnedú strakatú fazuľu mám najradšej. Keď do nej zakusnem, lahôdka, mňam :-)

Hanka H 25.3.20 21:46

Dneska k pozdnímu obědu černá čočka s mrkví, celerem, jarní cibulkou a pórkem, ochucená saturejkou, navrchu volké oko. Ale fotku nepřidám - jsem vždy tak vyhládlá, že jakmile je nandáno na talíři, už mě nic nezastaví :-D .
Teď večer rozdělaný tvaroh s kakaem a mandlovými lupínky.

Frankie 25.3.20 22:11

Po hodinovce na rotopedu dušená brokolice na másle.
Druhá nejoblíbenější zelenina.

MagnolieS 25.3.20 22:48

@JosefKamil Jéééé, ale bodly by!!! :inlove:

Dnes v celodenní společnosti čerstvé zeleniny, ředkvičky, ředkev, kedlubny a ledový salát, večer jim na pomoc přispěchal Jadel s chilli Balkánem ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 791 793 Další »
Váš příspěvek