Co jste dnes měli dobrého?

milacka 24.3.20 00:19

@otakara ja tiež posúvam mojej mame recepty a som rada, že si niektoré jedlá podľa nich začala variť. Nemá internet, z ktorého sa inšpirujem ja, tak často varí svoje osvedčené jedlá, vo svojich 82 rokoch je stále výborná kuchárka.
Zajtra mám v pláne indické butter chicken s jazmínovou ryžou.

otakara 24.3.20 08:46

@milacka máš zložitejšie varenie, viem. Dnes budem len zeleninový šalát chystať , s tuniakom, niečo na spôsob cézar šalátu, namiesto veľkého varenia čosi upracem. :mavam:

Hanka H 24.3.20 09:39

Dneska bude kuřecí guláš (vařila jsem včera odpoledne, aby se proležel) s tarhoňou, sýrová polévka a jako moučník japonský cheescake - což je v podstatě jenom tvaroh ;-) (bez sušenky, ale s máslem, smetanou, vajíčky ..... :lol: )
Včera jsem si založila kvásek, tak jsem zvědavá, co z toho vznikne.

@milacka :hug: Také jsem narazila na návod na šití roušky s drátkem, ale drôtik jsem bohužel nikde neobjevila - do spešl obchodu pouštějí pouze na živnostenský list jistých oborů. :-(

milacka 24.3.20 10:04

@otakara ty si to pamätáš? Keď si spomenula kvasenú kapustu, ktorú som milovala a nemôžem jesť…Chýbajú mi jedlá z tejto zdravej zeleniny. @Hanka H Uzatváracie kovové prúžky mám z bylinkových čajov. Nemás doma sáčky do mrazničky? Aj tam bývajú tie prúžky na uzatváranie. Vždy lepšie niečo ako nič.

Hanka H 24.3.20 10:34

@milacka Nemám …Asi pošlu bráchu na živnosťák do obchodu - ten už si bude myslet, že mi hráblo definitivně :lol: .

Frankie 24.3.20 10:42

Tak na snídani jen miska rýže, nechci se proměnit v krásnou kouli nebo armádní buben.

JosefKamil 24.3.20 11:54

@Hanka H Že bychom založili skupinu na fcb skupinu Klub koronažroutů? :-D

Já jsem si dokonce z dlouhé chvíle udělal pár chlebíčků.

Hanka H 24.3.20 12:07

@JosefKamil To jsem neměla vidět! :lol: Ta paštika je doufám domácí a ten kaviár pravý?! ;-)

milacka 24.3.20 12:09

@JosefKamil vyzerajú dobre. @Frankie Ty a armádny buben? To teda nehrozí.

Příspěvek upraven 24.03.20 v 15:46

JosefKamil 24.3.20 13:22

@Hanka H

Paštika ano. Zrovna jsem přemýšlel, že bych si někdy měl udělat chlebíčky z pravého kaviáru. Z Ukrajiny se pořád ještě dá pořídit Malosol za poměrně slušnou cenu. Teda až opadne koronakrize.

JosefKamil 24.3.20 13:29

@milacka

Chlebíčky mě občas baví. :-)
Zleva s tresčími játry, pak žervé s kozím sýrem, brusinkami a vlašským ořechem, následují kaviárové s lososem a napravo vajíčková pomazánka. To jsem dělal na Silvestra vegetariánské pro dceru.

milacka 24.3.20 15:50

@JosefKamil to by si sa s tými vegetariánskymi chlebíčkami aj mne zavďačil. Mäso síce jem raz do týždňa, ale vegie recepty mám veľmi rada, z každého z tvojich chlebíčkov by som vyskúšala, mňam.

Lucinela 24.3.20 17:02

@JosefKamil
Jak já bych si dala :cert: . Dneska už jen suchary, brambory a 2 lžičky malinového džemu, protože se mi zdá, že hlady umřu. To není zdravé být doma a to jsem na zítřek pozvala dceru na oběd, budu muset vařit. A ještě jsem si dala stop :wine: . Ale taky jsem zadělala kvásek, chlebík bude, doufám :-) .

Biely kvet 24.3.20 19:35

Kuracie prsia na hríbikoch a tarhoňu na obed a ešte som piekla maslové rožteky. Tie boli obzvlášť dobre vypečené. :lol:

Hanka H 24.3.20 19:44

@Biely kvet Napiš prosím na rohlíky recept :hug: ! Dneska jsem za zoufalství koupila balený toustový chleba… Díky!

Stránka:  « Předchozí 1 780 781 782 783 784 785 786 787 788 789 790 Další »
Váš příspěvek