Co jste dnes měli dobrého?

lilithc 25.7.20 19:40

@Verda2 Já jsem začala brát Jamieson jen s déčkem,protože si myslím,že v létě se sní hodně zeleniny,nemluvě o tom,že každý den po celý rok vypiju půl litru zeleného čaje.Ale na zimu asi také doplním kombinací s K2.
Mám velmi dobrou zkušenost s Magnesii lactici ale přemýšlím o https://4fitness.cz/…k-magnesium/?…
akorát těch 1000 procí.To tak s někým napůl.

Frankie 25.7.20 19:58

@lilithc
Nechci tady vystupovat, že jsem „narazil“, ale bacha na průjmy.
Brával jsem Ca + Mg + P (také ze stejného obchodu), avšak náhlou situaci nemáte plně pod kontrolou.

otakara 25.7.20 20:16

@Frankie :-) :-D @lilithc :-D :-D nie, len som narýchlo nenašla vhodné slová, ale zase na druhú stranu, ak napr. som zvolila ako druhé jedlo zemiaky a zisťujem, že zemiak „musím“ pridať aj do polievky, to už nie je ok :-P alebo ak výsledná farebnosť jedla je rovnaká ako polievka, ani to ma neteší :lol: :-D ;-) /trochu preháňam, ale čosi pravdy na tom je/. Nie, hlavne dbám na vegan, resp. vegetarian použitie surovín, nemiešam nikdy napr. tofu a syr, sójové mäso s pravým mäsom, kravské mlieko s rastlinným, z toho by som mala zlé sny, alebo tik v oku. No, áno, som znamenie Panna. Ale rozhodne ma príprava jedla baví, dnes už aj pečenie, nielen varenie. Kedysi sme sa s bratom zabávali na tom, ako bude chladnička v budúcnosti navrhovať, čo sa dá zo zásob uvariť.

lilithc 25.7.20 20:21

@Frankie Této trojkombinace jsem vybrala 300 gr a vše v pořádku. :-)

Frankie 25.7.20 20:32

@lilithc
U mě ne dobrý! :relax:

Příspěvek upraven 25.07.20 v 20:33

lilithc 25.7.20 20:32

@otakara Tvoje rodina se tedy má. :-) Pro mě bylo vaření vždy jen povinnost.Dbala jsem aby bylo jídlo pro děti zdravé a taky chutné ale žádné vymyšlenosti.
Tofu ani rostliiné mléko jsem dodnes ani neochutnala.Když začala být v módě sója,tak jsem ze sojových kostek dělala něco jako „čínu“ ale aby to bylo k jídlu, tak spoustu dochucovadel do toho,takže to u nás bylo jen párkrát.
Když tak o tom přemýšlím,tak bych řekla,že vaření dá spoustu práce a hned je to „sežraný“ :andel:
Svoje dnešní lečo budu mít na 4 dny. :-)

otakara 25.7.20 20:44

@lilithc :-) ja varenie skôr beriem ako vec prestíže, akože: viem to, dokážem to a keď ostanú prázdne hrnce, či Jonášove mňam, mňam, najväčšia pochvala, moja najväčšia radosť, viac nepotrebujem. Ale nemala som to takto odjakživa, prišlo to časom, predtým som mala veľa neúspechov, hlavne v pečení. Koľkokrát som si hovorila, prečo nie som chlap. Fakt sa nie je čím chváliť…

lilithc 25.7.20 20:57

@otakara Já se naučila vařit až po sňatku.Pekla jsem dvakrát týdně.Koláče,buchty,štrůdly, vše z kynutého těsta.Vím co to dá práce a proto tě obdivuji jak tady denně píšeš co jsi vařila.
Jsem ráda,že ta otročina skončila. :-) Ty jsi tu radost z vaření musela mít v sobě vždy,i když sis ji neuvědomovala. :-)

otakara 26.7.20 08:23

@lilithc vidíš, máš skúseností tiež už dosť za sebou, u mňa nebývali vždy pozitívne, niekedy som mala sklamanie z neúspechu, ale postupne som vyzrela :-D a získala aj určitý nadhľad. Ale nie vždy sa všetko vydarí aj teraz. Včera som dala do pečenia ruského koláča pohánkovú múku, zámerne, pre inú chuť, deti pojedli, ale u inej cieľovej skupiny" ;-) to už zacítili. Pozdravujem

Verda2 26.7.20 13:10

@Renusatko a @lilithc

Děkuji za odpověď :rose:
Zkusím se zeptat dr až k němu půjdu a když tak uvažuji o tom D3 asi síla 1000 (v této síle se mi zdá největší výběr) a ten K2 to ještě nevím. Beru léky na šž, tak to raději zkonzultuji.
Zelený čaj taky pijeme, nejraději Basilur, ale ne víc jak hrnek za den.

Renusatko 26.7.20 13:52

@lilithc Vaření mě taky nebaví :-? . Teď ještě méně, když od března vařím denně pro 4 dospělé. To není nikdy na dva dny. Ještě u nás jsou všichni masoví, takže 1 kg masa k obědu u nás zmizí jako nic. Jednak mě nebaví vařit a jednak vymýšlet. Normálně všichni jí v zařízeních a já si pro sebe vařím na co mám chuť a hlavně se vždy vejdu s vařením do 15 minut. Teď hrůza, tolik času u sporáku. :-( A minimálně do září budou všichni doma a potom kdoví, co bude. Manžel možná bude pracovat z domu do vánoc.
Dneska teda odpočinkový den a k obědu jen kuřecí stehna s rýží.

otakara 26.7.20 14:19

Ahojte aromáci, mňa by dosť zaujímalo, či varíte presne podľa receptov a či skôr tvoríte sami podľa seba, kedy má výsledné jedlo vždy iný šmak? Ja patrím k tým prvým, presný postup, presný, rovnaký výsledok. 8-)
U nás bola minestrone s fazuľkami, trochou karfiolu, parmezánom, pečený kapor zase inak, pečené zemiaky s rozmarínom podľa Paulusa, osvedčili sa mi, sú rýchle, chutné, šalát z uhoriek nakladačiek, žltej papriky a červenej cibule, ako dezert len rýchle banánové mafiny s čokoládou. Dnes som s varením skončila, stačilo, strávnici odišli.

lilithc 26.7.20 14:56

@Verda2 Napíšeš pak,prosím, co dr.řekl? Taky beru léky na sníženou činnost št.žlázy.S tím břídilem,ke kterému chodím já bych se o tom nebavila.Bohužel,to už mi lépe poradí internet.Jenže endokrinologů je v Brně málo a mám strach,že by změna mohla být ještě k horšímu.

lilithc 26.7.20 15:04

@Renusatko Jsem ráda,že se svým přístupem k vaření nejsem sama. :-) Vařit pestře hlavně z masa tak, aby se rodina pořádně najedla to je opravdu těžké.

lilithc 26.7.20 16:12

@otakara Podle receptu jsem vařila jen na začátku své kuchařské dráhy.Ne dlouho.Pak už jen vše podle oka.Ale jídlo má vždy stejnou chuť.

Stránka:  « Předchozí 1 817 818 819 820 821 822 823 824 825 826 827 Další »
Váš příspěvek