Co jste dnes měli dobrého?

Hanka H 21.8.21 20:49

Těstovinový salát. Plíčky nebrat!

Hanka H 21.8.21 20:52

@Theaa Balút ..... to snad raději ty červy :think: ?!

Theaa 21.8.21 21:01

@Hanka H
Ježíši kriste, tak to fakt radši ty červy, ty jsou aspoň smažený. :cert: Ten hnus znám, ale nevěděla jsem, že se mu říká tak fajnově. :poblion:

Šneky a plíčky mňam, ale hmyz teda ne. A drstky. Nikdy, ani za peníze. To už spíš sex s Františkem Janečkem.

Hanka H 21.8.21 22:30

@frangipani_romana Šneci klidně a s chutí, a než sex s výše uvedeným, to radši plíčky a jako zákusek balút.

… a kdo nemá rád dršťky, nemá rád lidi! :-D

Janeček vs. balut jheste velmi přehodnotim. A to říkám 7 vědomi toho, že celý večer se laduju na KVIFF 5 přes 9 a vypila jsem tak 3 litry prosecco.b8dte rádi, že nejdou 6verejnovat fotky. :pankac:

A ani brýle nemám a tady ta reklama přes příspěvky teda sorry

JosefKamil 22.8.21 04:39
@Hanka H píše: … a kdo nemá rád dršťky, nemá rád lidi! :-D

Poločas štěstí - skvělý film z milovaného Žižkova, kdo neviděl, přišel o hodně. Výborný Vinklář a ad drštková, mrkněte na čas 1:00:11.

Festivalové menu a adnes jdeme na návštěvu, takže nevařím

otakara 22.8.21 11:40

všetko sú to moje chute""! ;-)

Frankie 22.8.21 11:46

Dušený květák a nakrájené lahůdkové tofu.

@otakara píše:
všetko sú to moje chute""! ;-)

Však to tam taky prodívali Slováci :D

Renusatko 22.8.21 14:50
@Hanka H píše:
@Theaa Balút ..... to snad raději ty červy :think: ?!

Fakt nemusím vědět všechno : 8-O

U nás dnes zbytek panenky, pro ty, kteří nechtěli palačinky s ovocem a zakysanou smetanou. K tomu kotel hovězí polévky. Chtěla jsem maso pro kočky (normálně z obchodu) a byly to spíš samé kosti, tak máme polévku :lol:

lilithc 4.9.21 18:49

@otakara Dáši, s vařením doma stávkuješ a nebo se ti nechce psát? :inlove: Tvoje jídla byla radost číst.
Včera jsem pekla zeleninu.Lilek,brambory,kedlubnu,kilo mrkve,papriku a rajčata.Mělo to být na dva dny a já to snědla během dne všechno. :think:
Dnes špagety s čedarem a k tomu nakrájená rajčata s paprikou,obrovskou cibulí a svazkem kopru.Posolené a hojně zalité oliváčem.

Biely kvet 4.9.21 20:02

@lilithc Ako pečieš tú zeleninku, všetko naraz na plechu, odkryté? :-)

Stránka:  « Předchozí 1 947 948 949 950 951 952 953 954 955 956 957 959 Další »
Váš příspěvek