Pánové, co jste dnes zkoušeli?

Frankie 10.02.19 19:10

@therion
Uvedl jsi příklady neopakovatelných vůní, jistě by ale každý z nás dokázal po předchozím zavzlykání a zamáčknutí slzy v oku :cry: uvést další klenoty, jež se buď vyrábět zcela přestaly, nebo jejich reformulace je téměř zničila.

• Gucci I, Envy for Men, Rush for Men, Macassar, Rive Gauche PH, M7, What about Adam, Patou PH…
  • YSL Opium, Bel Ami, Équipage, Eau Sauvage, Égoïste, Brut, Drakkar Noir, Kouros, Body Kouros, Fierce, Cacharel l'Homme, Gabbana PH…
therion 10.02.19 20:58

@Frankie Ako dobre že som svojho času nezaváhal a kúpil som Escadu Magnetism aj Rochas Lui. A teraz sa mi zdá že mám už veľa parfémov a akosi ma to neláka nejak extra kúpiť niečo nové. Ale môže to súvisieť aj s tým že kupujem pár vecí súvisiacich s fotením.
M7 je super, mám vintage vzorku. Vintage Egoiste pravdepodobne nepoznám, ale Geo F. Trumper Sandalwood Cologne sa naň veľmi podobá.

Frankie 10.02.19 21:47

@therion
Dovol, abych ještě naposledy poděkoval za Luiho.
Až Ti dojde „magnetismus“, ozvi se, mám pořád dost ve 2 láhvích.

Frankie 10.02.19 22:48

Asi můžeme mluvit o štěstí, že nám zůstalo pár niche wafflerů, díky nim si jeden uvědomí, co jsou to parfémové díry v mozku a proč nechodí na srazy. :-P

FlirtBoy 11.02.19 19:24

Aventus i Sauvage kolem sebe mají naprosto neodpovídající „hype“, který v nějaké podobě rezonoval/rezonuje v některých diskusích i tady (otázkou je, zda si jej udrží dalších x let jako to dokázal třeba Fahrenheit nebo Cool Water) - není divu, že výrobci se tak soustřeďují na výrobu dalších „klonů“ Aventusu a Sauvage, když to sype…já osobně bych nenosil ani jednu z nich, přišly mi obě sice hezké, ale nezajímavé. Naštěstí mám pořád nasysleno dost starších zásob, které mi už asi vystačí do konce života… :lol:

LVXifer 11.02.19 19:39

Naomi Goodsir bois d'ascése.Prísna a nekompromisná nálož.Spálenisko,popol,tlejúce drevá,mastný dym z komína.Podobná cdg black,iba lepšie.Ďaleko lepšie.

hromar 11.02.19 23:13
@Frankie píše:
Asi můžeme mluvit o štěstí, že nám zůstalo pár niche wafflerů, díky nim si jeden uvědomí, co jsou to parfémové díry v mozku a proč nechodí na srazy. :-P

No už jsem to souvětí četl asi patnáctkrát. A prostě ne! Nepřišel jsem na to, na smyl řečeného. Fakt to nedávam 8-O

rudusko 12.02.19 07:51

sikar

@LVXifer ze vraj sa podoba na Bois Sikar Atelier des Ors for, ta sa mi paci velmi, urcita podobnost tam je s 1805 Tonnerre BeauFort London no bois sikar ma velmi autenticku ostrovnu single malt whisku napr. ardbeg, laphroaig atd. a je jemnejsia ako moja signature 1805 :-)

LVXifer 12.02.19 09:57

@rudusko
Nemozem potvrdit,nepoznam vone.Bois testujem aj dnes,jednoznacne vonia podobne ako otvorenie cdg black,ale vylieza z toho udena slanina,whisky v tom vobec nevnimam.Vynikajuca,ale na celu flasu to nevidim.

kamooo 12.02.19 13:34

@hromar @Hanka H @Frankie

Možno je to chápané tak, že nechodiť na zrazy je výhodou pre toho, kto sa nechce deliť (vzorkou, odstrekom,…) o svoje poklady aromatické.......(?)…alebo ako je to Frankie ? 8-O

;-)
Frankie 12.02.19 13:37

@LVXifer
Chybí nám, pravda, taková lakonická a absolutní vyjádření, dnes som začal voňať ako údená slanina. :potlesk:

Jirka84 12.02.19 18:32

@hromar @Hanka H
To neví nikdo, podle mě ani Franta :lol:

hromar 12.02.19 21:39
@Frankie píše:
@LVXifer
Chybí nám, pravda, taková lakonická a absolutní vyjádření, dnes som začal voňať ako údená slanina. :potlesk:

Jo to třeba zrovna CdG Black je u mě pepper steak.

Stránka:  « Předchozí 1 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 Další »
Váš příspěvek