Co jste dneska zkoušely?

Reklama

Arome renet 04.10.17 16:59

@mmaat :lol: ježííš :lol: ale i přes to se na Auru těším, až ji vyzkouším. A kolik stála, prosím?

mmaat 04.10.17 17:02

@Arome renet Reni, vůbec netuším. Stříkla jsem si na ruku a ten zážitek byl tak mocný, že mě cena vůbec nezajímala. :lol:

Hanka H 04.10.17 17:41

@mmaat Na mě všechny Muglerovky jenom nesmírně puší - na jiných se mi občas i líbí. Magdo, povedená recenze :rose: , ale asi si stojím na vedení - vysvětli mi, prosím, co se skrývá za slovy „mocný zážitek, cena mě nezajímala“ - líbí nebo jsi prchala ;-)
P.S. zelená je asi nejhorší alkohol, který jsem (bohuže :lol: ) v životě okoštovala - nemůžu vidět ani flašku v regálu :pudl: .

Arome renet 04.10.17 18:16

@Hanka H tobě Hani, nechutná Vodníkovo sperma? :lol: zelená s mlíkem

Hanka H 04.10.17 19:19

@Arome renet Renčo, nechutná …tak nějak od mládí (a vím proč … :lol: )

mmaat 04.10.17 20:18

@Hanka H Hani, na zelenou mám stejný názor jako ty. :-)
Prchala jsem. Pak jsem jedla sendvič a musela jsem si ho dát do levé ruky, protože na pravé byla Aura a nejspíš bych pojala odpor k sendvičům, kdybych ji při každém soustu cítila.
Na mně Muglerovky taky nevoní, s výjimkou několika odnoží. Při střídmé aplikaci je na jiných snesu.

Makiiii 05.10.17 08:09

Recenzi jsem ještě nestihla přečíst, ale napravím to. Zelenou miluju, děda byl hajný a spolu s Myslivcem nesměla u babičky nikdy chybět. :-) A k těm Muglerům - nemusím žádného, některé mi vyloženě smrdí, jiné snesu, výjimkou je Angel EDT, u něj jsem změnila hodnocení z negativu na pozitiv. Našla jsem v něm zalíbení a je mi opravdu hodně chválen, a to i cizími lidmi.

Reklama

alibi 05.10.17 13:35

Byla jsem ve Vavavoom prozkoumat značku Heeley. Bylo toho mnoho, tak jsem nebyla úplně poctivá. Tady jsou mé rychlodojmy.

jen u rozprašováčku
MENTHE FREICHE - čaj s mátou
IRIS DE NUIT - hebký mrkvový kosatec
SEL MARINE - slaný mořský vzduch

na papírku

CARDINAL- něco sladkého pepře, kadidlo a dřevo světlého přívětivého kostela. místní kněz tu fanaticky neburácí o božím hněvu, ale přeptá se vás na zdraví a poradí s výchovou dětí

HIPPIE ROSE - kyselkavá růže a zaprášené pačuli, malinko kadidla, aby to nebylo tak fádní. čistá vůně.

a novinka, kterou ještě nemají v nabídce, možná budou - NOTE DE YUZU - v první fázi dokonalá sladkokyselá mandarinka i s kůrou a peckami, veselá vůně. připomíná mi dropsy z dětství ve tvaru půlměsíčků. pak se přidávají chladné krystalky soli a ledové pižmo. díky vetiveru, který doplňuje malinko dřevitosti se citrusy drží na scéně velmi dlouho. kyselé štěstí. když se smějete tak, až vám tečou slané slzy :)

Celkový dojem ze značky. Čistota, vzdušnost. Nositelné, nepřeplácané a optimistické. :palec:

Příspěvek upraven 05.10.17 v 13:49

alibi 05.10.17 13:37

@mmaat pěkný popis. úplně tě vidím, jak se snažíš dát ruku co nejdál od nosu :D už se těším, jak tu jedovatost vyzkouším

mmaat 05.10.17 14:03

@alibi no to se těš :-D

Ještě jsem zkoušela Chanel Gabrielle a z té jsem tedy dost rozpačitá. Svěží a tuctová, tohle si tedy zakladatelka značky nezasloužila. Kdyby stála tři stovky, tak bych si ji možná na léto do kanclu pořídila. A možná taky ne. I svěží vůně mě může zaujmout, pro mě je taková třeba Izia, ale tohle je tak nevýrazné, až je z toho jednomu smutno. :cry:

Medojedka 05.10.17 14:26

@mmaat Přesně tak. A výdrž žádná.

Lucinela 05.10.17 19:05

@mmaat
Není to žádný zázrak, ale na mně voní celkem dlouho a asi i hezky - několik komplimentů odstřik schytal - ale obecně zjišťuji, že nejvíce vůní za celý život jsem měla od Chanelů a také se v nich nejlépe cítím pro dny všední. Guerlain je pro mě spíše den lehce, či více sváteční.

Lucinela 05.10.17 19:27

@alibi
A k Heeley bych já skromně dodala, že mně tato značka k srdci nějak nepřirostla. Je pro mě málo ženská, zelená, kysele ovocná a ve většině vůní je kadidlo, které mám moc ráda, ale v kombinaci s ambrou, vanilkou, takové to přívětivé kadidlo. Některé vůně na mě působily až depresivně (myslím, že zrovna Cardinal, ale fakt už si to nevybavuji přesně).

Stránka:  « Předchozí 1 3429 3430 3431 3432 3433 3434 3435 3436 3437 3438 3439 3457 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama